Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Sim-Center Poznań - wrażenia z wizyty w nowej simowni

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Wrażenia z przedpremierowych testów nowej simracingowi na które wpadliśmy dość spontanicznie w poprzedni weekend w artku na stronie głównej, zapraszam.

Co decyduje o tym, że warto ruszyć się z naszego domowego riga i odwiedzić tzw. symulatorownie? Głównie dwie rzeczy. Duży wybór sprzętów do przetestowania i wysokiej jakości stanowiska gamingowe. I właśnie to znajdziecie w nowym Sim-Center otwierającym się właśnie w Poznaniu - dalej czytaj na...

Sim-Center Poznań czyli prawdopodobnie najlepsze centrum simracingowe w Polsce

Oficjalne otwarcie już w najbliższą sobotę 19 września 2020. Polecam, bo bez przesadnej kurtuazji to najlepszego tego typu miejsce w kraju. Nigdzie nie przetestujecie tylu tłustych sprzętów i to w tak sympatycznej atmosferze.

Co mi się prywatnie podobało, to zaangażowanie chłopaków z Wojtkiem na czele (niestety nie pamiętam imion, a było to parę osób ze staffu), nakręceni jak inflacja po wyborach. Zbierali opinie, nanosili poprawki a jest co i gdzie, bo 9 rigów ustawić, skonfigurować, dopasować dla paru gier to jest trochę roboty. Sam jak poustawiałem parę rzeczy i zadowolony zrobiłem okrążenie pomiarowe Vette na Ringu, to z jednego zrobiło się siedem. Finalnie, z każdym jeszcze pogadać, bo co tu mówić stęskniliśmy się (po męsku) za sobą, pstryknąć parę fotek i nawet nie zdążyłem, mimo 11 godzin na miejscu, usiąść w każdym zestawie. Potencjał miejsca jest niesamowity, motion uzależnia, wciąga, męczy aż wreszcie wypluwa spoconym, żeby po chwili znów usiąść i karmić błędnik i inne zmysły doznaniami. Mam nadzieje, że na otwarciu będzie równie entuzjastycznie, bo miejsce zasługuje na uznanie. Jeśli będziecie, dajcie nam tu znać z wrażeniami. 

Adres ul. Garbary 100, 61-866 Poznań
Mapa https://goo.gl/maps/VACWJJtVEY3tgRBH8

Strona facebook https://www.facebook...03719328136981/

Mała fotorelacja z tego wypadu poniżej. Przy okazji wielkie dzięki dla wszystkich którym udało się dojechać. Nie było oficjalnego zaproszenia na forum, bo to zamknięte testy i zależało nam na faktycznym sprawdzeniu tego i owego, niż samej zabawie. Na pewno jeszcze tam wrócimy i na pewno nie tylko w 14tu! 

Fotki od Sim-Center na FB

https://www.facebook...103719328136981

Wpis na naszym FB

https://www.facebook...744022262422597

Wojtek, jak zwykle nakręcony odpowiada na uwagi Filipa

0146.jpg

Fajeczka w składzie Łukasz, Kriss, Fugazi i tyłem od lewej Stachu, Bart oraz Rider

0147.jpg

Martion z Krissem chillują w przerwie między przejażdżkami

0148.jpg

Tomek na 6 DOF wyjątkowo bez VR za to z monitorem

0150.jpg

I cała ekipa w drodze powrotnej ze starówki, pogoda jak na wrzesień wyjątkowa.
Na podwyższeniu - TeddyX, Piotr DrFugazi, Gerard Rex, Bartek Bart, Łukasz CorradoSKJ, Rafał rauf
Pierwszy rząd - Krzysiek LKRISS, Bartek Omen, Damian stachu, Marcin Martion, Radek Rider, Tomek Tommi z synem, Filip GTR

0149.jpg

SimRace.pl Poznań wrzesień 2020, koloryzowane 

Świetnie było was zobaczyć w realu i spędzić razem czas na wirtualnym upalaniu. Takie momenty zostają na dłużej i jak zawsze po wyjeździe przychodzi myśl, że powinniśmy spotykać się znacząco częściej!

Zatem do zobaczenia wkrótce  :good:  

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

O tak, było świetnie. Spotkanie chyba u wszystkich wywarło jeszcze większy apetyt na kolejny zlot :)

Wojtek to mi tam chyba tłumaczył ustawienie motion riga, tuź po tym jak przypadkowo odłączyłem zasilanie przy wsiadaniu - tym czerwonym kneflem obok sprzęgła :D

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Damian pisze, że będzie o 19 w Poznaniu, ktoś się jeszcze z forum wybiera na otwarcie w sobotę? 

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Tommi

Tommi
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Być może i ja będę gdyż młody chwycił bakcyla. Ale raczej w godzinach 12-14.

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

deeze

deeze

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów
  • STEAM ID:deeze67
  • Origin ID:deeze67
  • LokalizacjaWarszawa

Hmm, jak już będę w niedalekiej przyszłości w Poznaniu, to nie omieszkam zajrzeć :)

Rig

PC

Twitch: PB67

Tommi

Tommi
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Pewne przysłowie mówi "wilka ciągnie do lasu". Tak samo i ze mną było jak i młodym. Super sprawa pośmigać na 5dof jak dla mnie nr 1 w SIM CENTER. Polecam każdemu. 

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

achadzyn

achadzyn

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • STEAM ID:achadzyn
  • Xbox Live:achadzyn
  • PSN id:achadzyn

Panowie czy jest takie miejsce w Warszawie może? Albo słyszeliście ze ma się pojawić?

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • STEAM ID:CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

Panowie czy jest takie miejsce w Warszawie może? Albo słyszeliście ze ma się pojawić?

Było, się zwinęło, śpieszmy się kochać simownie tak szybko czasem odchodzą, a tak serio serio polecam zajrzeć do Poznania bo takiej simowni w naszym kraju jeszcze nie było, pamiętaj że sprzęty które tam są to nie marketowe rigi, to konstrukcje stworzone na potrzeby simowni przez Wojtka więc ich działanie z goła różni się od komercyjnych rozwiązań.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych