Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Tytuł do wymyślenia - problem z Assetto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Cukierski

Cukierski

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Hej. Nie wiem czy ten post będzie w dobrym dziale, ale niewiedziałem w sumie gdzie go umieścić. Problem pojawia się podczas grania online w Asseto Corsa.  Mianowice po zalogowaniu na wybrany serwer , nie jestem w stanie utrzymać auta w poślizgu. Nie ma znaczenia jaki samochód wybiorę. Lekkie dodanie gazu i auto obraca się w okól własnej osi. Myślałem ze to kwestia ustawień złych, ale wybierając grę na singlu, takim samym autem problem znika. Dodam jeszcze ze wczoraj jak na tym samym serwerze grałem nie było tego problemu, auto prowadziło się tak jak trzeba. Miał ktoś może podoba sytuacje ? 

Użytkownik rauf edytował ten post 29 wrzesień 2020 18:04
tu przenosze bo chyba chodzi koledze o wersję konsolową

deeze

deeze

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 219 postów
  • Discord:pb67#4019
  • STEAM ID:deeze67
  • Origin ID:deeze67
  • LokalizacjaWarszawa

Czy patrzysz na poziom gripu? Tor w miarę wzrostu nagumowania staje się przyczepniejszy, szybszy, ale i też łatwiej jest opanować samochód.

Rig

PC

Twitch: PB67

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych