Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Liga ACC Mixed Grid GT3/GT4 - wrażenia, uwagi, relacje, pytania

145 odpowiedzi w tym temacie

Erton Polska

Erton Polska

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Mam pytanie w jaki sposób zyskuje się medale? Na Suzuce mam tylko jeden :(

jbk

jbk

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów
Musisz przejechać kilka kolejnych czystych okrążeń, nie muszą być szybkie

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

To myślę, że spokojnie wystarczy jako odpowiedź:

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

Erton Polska

Erton Polska

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Ok dziękuję Panowie

SebaOnePL

SebaOnePL

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Fajnie, że SimRace.pl rusza z ligą. Ostatnio nie mam za dużo czasu na ściganie ale liczę, że uda mi się pojechać kilka wyścigów. Na R1 pewnie nie zdążę bo akurat będę wracał z małego urlopu ale kolejne zapisałem już w kalendarzu.

kddpol

kddpol

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • STEAM ID:kddpol
  • PSN id:kddpol

Cześć, zarejestrowałem się na "MIXGRID" zrobiłem kilka kółek po torze a nie ma mnie na liście wyników? Pewnie czegoś tam jeszcze nie zrobiłem ale nie mogę znaleźć czego?

Pozdrwaim,

Krzysiek 

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Wybrałeś odpowiednie auto na stronie? W sensie jechałeś np. Porsche a masz zaznaczone Ferrari? Bo czas Ci pokazuje tylko z jednego auta - tego, które masz wybrane w panelu.

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

kddpol

kddpol

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Wybrałem z listy w panelu Porsche 911 GT3 i jeździłem Porsche 911 GT3 (zapisałem się jako kddpol nr 31).

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1393 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

@kddpol Zmień samochód na 911 GT3 R, bo masz wybrany 991 GT3.

Wcześniej nie był włączony do sezonu, bo zmyliło mnie to R i sądziłem, że to pucharówka, ale po dokładnym sprawdzeniu się okazało, że brał udział w sezonie Blancpain 2019 więc dodałem go do listy dostępnych aut. Panowie Mateusz Fink i Wojciech Kozak mogą być również zainteresowani zmianą, jeśli macie namiary przekażcie, napisałem już na discordzie w announcements.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Tommi

Tommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Pytanie jaka wersja 911? Bo masz dwie w grze. W panelu również. Zweryfikuj to. Bo mi wygląda na to, że masz inną odznaczoną w panelu, a inną jeździsz. 

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

kddpol

kddpol

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

ok, dzięki, teraz działa jak trza.

Erton Polska

Erton Polska

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Witajcie. Mam pytanie odnośnie kwalifikacji. Gdzieś przeczytałem, że w ostatnim wyścigu na Kyalami po kwalifikacjach ktoś wrócił do garażu z menu, nie zjechał do boxu i dlatego dostał karę. Czy w kwalifikacjach po okrążeniu należy zjechać do boxu czy można normalnie nacisnąć ESC. Pozdrawiam :)

stachu

stachu

znany jako stringah

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 720 postów
  • STEAM ID:stringah
  • Social Club:stringah
  • LokalizacjaWrocław

Ogromna prośba do kierowców GT3. 

Nie przeszkadzajcie klasie GT4, które są na szybkich okrążeniach. Zwłaszcza kiedy jesteście na wyjazdowym. 

Dla przykładu wrzucam filmik z prekwalifikacji. Kolega z audi, dwa zakręty dalej miał długą prostą gdzie mógł wyprzedzić bez większych przeszkód, a zdecydował się na niezrozumiały manewr w T12 (timestamp). 

Warto wyrobić sobie nawyk sprawdzania mapki będąc jeszcze w menu PIT, aby nie wyjechać za GT4. 

Dlaczego o tym pisze ?

Można powiedzieć, że to tylko preq ale często w preq szykuje się setup i potrzebna jest równa jazda na limicie, a manewry podobne do kierowcy audi na filmiku bardzo w tym przeszkadzają. 

Drugi, ważniejszy, powód to omówienie zasad. Pierwszy raz jedziemy ligę mix grid. Skoro przy 4 autach w preq trafiam na manwery jak w filmiku to boję się myśleć, co będzie w kwali w niedzielę ...  :?

Tommi

Tommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Fakt GT3 ma sporą przewagę zarówno mocy jak i przede wszystkim prędkości. Ja po wyścigu testowym wyrobiłem sobie już nawyk "na spokojnie" wyprzedać GT4 auta. 

Witajcie. Mam pytanie odnośnie kwalifikacji. Gdzieś przeczytałem, że w ostatnim wyścigu na Kyalami po kwalifikacjach ktoś wrócił do garażu z menu, nie zjechał do boxu i dlatego dostał karę. Czy w kwalifikacjach po okrążeniu należy zjechać do boxu czy można normalnie nacisnąć ESC. Pozdrawiam  :)

Tak to ja dostałem karę. W sumie sam nadal nie wiem za co. Ale dwa czynniki są, które mogły w tym pomóc:

- pierwszy dwa razy użyłem esc w kwali w tym jeden na samym końcu

- możliwe, że nie zdążyłem kliknąć "drive" przed startem do wyścigu

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

TheFinek

TheFinek

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 389 postów
  • PSN id:FinekPL
  • LokalizacjaStargard

Ogromna prośba do kierowców GT3. 

Nie przeszkadzajcie klasie GT4, które są na szybkich okrążeniach. Zwłaszcza kiedy jesteście na wyjazdowym. 

Warto wyrobić sobie nawyk sprawdzania mapki będąc jeszcze w menu PIT, aby nie wyjechać za GT4. 

Całe szczęście kwali na wyścigu już będzie podzielone osobno na GT3 i GT4 zaś na wyścigu polecam używanie kierunkowskazów, bardzo to pomaga przy dublowaniu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych