Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Liga ACC Mixed Grid GT3/GT4 - wrażenia, uwagi, relacje, pytania

145 odpowiedzi w tym temacie

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

No ale sędziowie patrzą bezstronnie na incydent nie tylko poprzez jeden pryzmat. 

P.S.

:okok:

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Też myślę, że dobrze byłoby mieć pkt widzenia obu stron do oceny wydarzenia. Przynajmniej, mnie to bardzo pomagało jak sędziowałem pare sezonów za czasów AC.

@Tommi, nie strzelaj!  :P

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Daniel Kranzusch uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Erton Polska

Erton Polska

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Dzięki @Rauf ;)

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

@Erton Polska, :okok:  

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Daniel Kranzusch uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

deeze

deeze

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 219 postów
  • Discord:pb67#4019
  • STEAM ID:deeze67
  • Origin ID:deeze67
  • LokalizacjaWarszawa

Dorzucę swoje 3 grosze tylko - zgłoszenie jest tylko od strony osoby poszkodowanej - podobnie jak w wielu innych ligach. Jeśli uważasz Erton, że zostałeś poszkodowany w danej sytuacji, to zgłaszaj ze swoim komentarzem.

Sędziowie siadają do powtórki i oceniają sytuację z OBYDWU samochodów oraz z zewnątrz żeby wyrobić własną opinię. W takich sytuacjach naprawdę nie ważne  jest co chciałeś, ważne jest co zrobiłeś - i tylko to sędziowie oceniają. Inna sprawa, że zdarza się, że ten zgłaszający, w jego mniemaniu poszkodowany, dostaje karę, a nie zgłoszony... (przynajmniej patrząc po innych ligach).

Rig

PC

Twitch: PB67

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1086 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

1. Dziś wystawimy formularz zgłoszeń, można będzie zgłaszać incydenty z Suzuki oraz Silverstone. Po 22.10 zostaną one poddane ocenie sędziowskiej.

Nie jestem w stanie wysłać zgłoszenia za Suzukę - po wypełnieniu formularza i kliknięciu wyślij dostaję pustą stronę "Internal sever error".

error.jpg 

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1393 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

@Plupi, nie mam pojęcia jak to zrobiłeś. W logach widzę index out of range, co by znaczyło, że wybrałeś przewinienie spoza zakresu. Spróbuj jeszcze raz ale przed zapisaniem zrób screena co zaznaczasz i wpisujesz, bo testowałem na różne sposoby u siebie i nie jestem w stanie wygenerować tego błędu. Możesz mi posłać to na disco jak wolisz.

Odnośnie odpowiedzi na zarzuty w zgłoszeniu, tudzież punktu widzenia drugiego kierowcy, to możemy pomyśleć nad taką opcją ale nie obiecuję na już, bo są inne priorytety.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów
  • Discord:Mav309#6943
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa

Podpowiem że wydłuży to rozpatrywanie zgłoszeń - bo "oskarżeni" będą chcieli się odwołać.

Jeżeli zostawimy termin 72h na zgłoszenie+odwołanie to zaczną się kombinacje "nieuczciwie" zgłaszających którzy będą to robić w ostatniej godzinie deadline`u

Uczciwe rozwiązania jakie mi przychodzą do głowy są dwa:

1. 72h na zgłoszenie i 24h na odwołanie.

2. 24h na odwołanie po decyzji sędziego (ale to już lekka ingerencja w niezawisłość sędziego ;).

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

Rig

PC

Erton Polska

Erton Polska

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Bardziej chodziło mi o napisanie swojej wersji obok postu zgłaszającego a nie odwoływanie się. Tak jak pisałem. Mav zgłosił swoją wersję i po prostu czułem się nieco bezradny nie mogąc się do tego odnieść. Ale żeby temat nie był nudny to niech to będzie jakaś zachęta na przyszłość :) Pozdrawiam.

Erton Polska

Erton Polska

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Mav, obejrzałem dziś replay po raz pierwszy i widać na nim zdecydowanie, że... spanikowałeś... Zobaczyłeś szybko zbliżające się auto, zmieniłeś tor jazdy i zwolniłeś wpadając w poślizg. Mój dość agresywny manewr od wewnętrznej był spowodowany Twoją reakcją ułamek sekundy wcześniej.  Nie było tam wepchnięcia się na Twór tor jazdy. Tak ja to widziałem i z kamery mojego jak i Twojego bolidu. Nie mnie to jednak oceniać od tego są sędziowie, pozdrawiam! :)

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów
  • Discord:Mav309#6943
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa

Możesz to nazwać paniką, mówiłem to już wcześniej - przyzwyczaiłeś mnie, że bardzo agresywnie wchodzisz pod łokieć podejmując każde ryzyko byleby wyprzedzić.

Jadąc GT4 mam świadomość, że jestem dużo wolniejszy i z natury zawsze staram się GT3 ułatwiać manewr wyprzedzenia (mimo, że przepisy mówią że nie muszę).

Ale staram się zachować margines bezpieczeństwa.

Ty ten margines w mojej ocenie mocno naruszasz.

Jak się nie uda to się tłumaczysz to że ktoś Cię gonił, a Ty uciekałeś więc musiałeś to zrobić.

A jak się uda to pomimo że narobisz zamieszania to powiesz że na tym polega wyścig i że trzeba ryzykować.

Tak samo robiłeś na suzuce (gdzie sam przyznałeś, że chciałeś nadrobić za wszelką cenę wcześniejsze błędy).

Pamiętaj też jedno, ja oceniam Twoje manewry po tym co widzę w małym lusterku (w małej rozdzielczości) plus co mi pokazuje radar.

Dlatego też czasem Twój ostry wjazd może zostać "nadinterpretowany", zwłaszcza, że robisz tak zawsze.

Ty masz natomiast pełny wgląd w sytuację wprost przed sobą na dużym monitorze.

Wszystkie źródła w takiej sytuacji mówią, że to Twoim obowiązkiem jest zadbać o bezpieczeństwo manewru wyprzedzenia.

A Ty o to bezpieczeństwo moim zdaniem nie dbasz - nikt inny tak "ostro" nie wyprzedza.

Ja już daję spokój tematowi, bo się historia niepotrzebnie rozwlekła na wiele postów.

Sędziowie mają zgłoszenie. ocenią Twój manewr a ja ich decyzję zamierzam uszanować.

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych