Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Amateurs Club transmisja LIVE! z wyścigów na naszym Youtube

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

SIMRACE AMATEURS CLUB #1 Misano ACC

Start relacji w poniedziałek 26 października

godz. 19:45

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów
  • Discord:Mav309#6943
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa

Super pomysł na drugie małe okienko z drugiego kompa!

Bardzo fajnie się oglądało start do R2, gdzie pierwsze heli (na starcie najlepsza kamera) jest na grupę ucieczkową a druga kamera gdzieś pod koniec stawki.

Każdy start ma swój stały element czyli karambol na pierwszym, drugim okrążeniu i zawsze ten fragment ucieka gdy patrzysz na liderów.

A w takim rozwiązaniu kamera w połowie, 3/4 stawki najczęściej pokaże co się stało z tyłu, a nawet jak się coś wydarzy z liderami, to do skutków ich karambolu dojedzie peleton i kamera ładnie to pokaże.

Oglądając Twoją realizatorkę pomyślałem że czasem mógłbyś użyć drugiego okienka jako replaya. Bywają sytuację że nie wyłapiesz co się wydarzyło - widzisz tylko efekty z komentarzem "ooo co się tu wydarzyło" a tak, to pach w małym okienku klikasz replay i pokazujesz widzom że Mav przesmarował dohamowanie i wjechał w kogoś :)

I jedna dygresja, podczas sprintów musisz koniecznie ograniczyć zdolność do dygresji i odpływania od brzegów, bo przegapiasz soczyste akcje które nawet z timingów wynikały :)

Oczami wyobraźni wiedzę, jak Rauf zaciąga się jakimś drinkiem, odchyla w fotelu,  patrzy w sufit i opowiada :) a na timetable chłopaki się tną na czasach 0.3-0.5 :) W sprincie musi być komentatorka jak w piłce nożnej  :)

Żeby było jasne - uwielbiam Twoje dygresje i rozkminy!

Zawsze na dłuższych wyścigach na nie czekam, bo to bardzo urozmaica i dodaje realności transmisji ze ze studia.

Widzę że brakuje Ci pomocnika (#gdziejestSzymik) który by Ci podrzucał obserwując timetable gdzie jest akcja.

Jak tylko nie wystartuję w jakimś wyścigu, to zgłaszam się na komentatora wspomagającego albo choćby na chacie będę podrzucał gdzie widać że coś się dzieje...

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

Rig

PC

KapitanUxy

KapitanUxy

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • STEAM ID:76561198032398251
  • Origin ID:KapitanUxy
  • Xbox Live:KapitanUxy
  • PSN id:KapitanUxy
  • LokalizacjaŁódź

Relacja super, nawet moja żona się wkręciła a to w ogóle nie jej klimat ;) 

Też jestem zdania że brakuje pomocnika bo wszędzie patrzeć się nie da - fajnie to widać np. w 58:50 min. jak jest na podglądzie strzał (w mój kufer :P) i dopiero po chwili jest komentarz ale nie wiadomo o co kaman i dlaczego tak się wszystko rozjachało.

Tak czy siak, relacje są super, dodają mega dużo profesjonalizmu to całości! W razie czego też mogę pomóc np. w pro ligach gdzie nie startuje :)

[MAINBOARD] ASUS H310-Plus [GPU] MSI GTX1080 Gaminig OC [CPU] i5-8400 2,8 GHz [MEM] 2x8GB IRDM 2400MHz [SYS] Win10 [LCD] 28' ASUS VP28UQG 4K, 60Hz, TN, 1ms + 45' TV PHILIPS 4K, 60Hz, HDR.

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Haha @Mav309 dzięki za szczerze i na pewno cenne rady, zdecydowanie musimy wrócić do duetów za konsoletą. Powtórki to już nawet były, zresztą streamy stale staramy się uatrakcyjniać, pomysłów nam nie brakuje, na pewno będzie tylko ciekawiej. Zapraszajcie proszę znajomych w miarę covidowej możliwości, tak żeby nam te suby urosły i więcej ludzi mogło zobaczyć jak fajnie się bawimy, szczególnie na amatorkach!

W razie czego też mogę pomóc np. w pro ligach gdzie nie startuje

O i to jest właściwa postawa, leci priv zawsze jest co robić przy organizacji  :okok:  

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Po wizycie w Poznaniu młody też ogląda live plus żona :) Więc widownia się powiększa :) 

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych