Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Pytanie | Co wybrać ? (ciężki wybór).

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Deeejmien

Deeejmien

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Witam serdecznie, jestem nowy na tym forum i przychodzę tutaj z kilkoma pytaniami.

Wiem że temat był wałkowany setki razy ale chciałbym usłyszeć opinię na teraz.

Budżet : 1000-1700zł

1. Jak aktualnie jest z tą awaryjnościa bazy T300. (naczytałem sie trochę że było dużo awarii i że to jest loteria). Chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat.

2. Jaka kierownica na taki budżet (w zestawie żeby był zestaw z trzema pedałami.)

3. Czy opłaca się brać droższą kierownice na sam początek przygody z takimi lepszymi kierownicami (G27, G25, DFGT itd. odpada)

Pozdrawiam

PS. Mam nadzieję że post zostanie dodany.

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Chyba sobie sam odpowiedziałeś ceną. W tym przedziale cenowym T300 chyba jako najbardziej sensowny wybór. Awaryjność to loteria a i tak masz gwarancje 24 m-ce door to door. 

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

Deeejmien

Deeejmien

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Chyba sobie sam odpowiedziałeś ceną. W tym przedziale cenowym T300 chyba jako najbardziej sensowny wybór. Awaryjność to loteria a i tak masz gwarancje 24 m-ce door to door.

Ok dzięki wielkie

tiroy

tiroy

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • STEAM ID:76561198166954488

Pół roku używam T300, nie przeciążam bez sensu tylko po to, żeby się z kierą mocować. Wymieniłem fabryczny wentyl na porządny i cichy zamiennik. Jest spoko.

Deeejmien

Deeejmien

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Pół roku używam T300, nie przeciążam bez sensu tylko po to, żeby się z kierą mocować. Wymieniłem fabryczny wentyl na porządny i cichy zamiennik. Jest spoko.

A no to co calkiem dobrze, a straciłeś gwarancje przez to ze wymieniłeś wentylator?

1zboro1

1zboro1

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Latam już rok na T300rs z ustawieniami w sterowniku na fulla i nie mam żadnych problemów. T3pa zaczynają powoli skrzeczeć na hamulcu i gazie, ale to powszechny problem i wystarczy przesmarować.

PCAMD Ryzen 5 2600; MSI B350 Tomahawk; Patriot Viper 4 2x8GB 3000MHz; Zotac GTX 1060 6GB AMP! Edition; Seasonic Focus Plus Gold 650W; SPC Fortis 3 V2, SPC Regnum RG4T.

RIG: Thrustmaster T300RS GT Edition; Logitech G403; Sharkoon Skiller Mech SGK3 Brown; HyperX Cloud II; BenQ GL2760H; Acer K242HL

Michał888

Michał888

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów
  • Discord:Michał888 #3664
  • STEAM ID:Michał888
  • LokalizacjaJaworze k/Bielska Białej

Też tak latałem przez 18 miesięcy po czym tydzień temu kierownica się skręciła, wyłączyła i tak została.

tiroy

tiroy

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • STEAM ID:76561198166954488

A no to co calkiem dobrze, a straciłeś gwarancje przez to ze wymieniłeś wentylator?

Pewnie tak, w końcu rozkręciłem sprzęt, mam lepszy wentyl, ya know ;)

Latam już rok na T300rs z ustawieniami w sterowniku na fulla i nie mam żadnych problemów. T3pa zaczynają powoli skrzeczeć na hamulcu i gazie, ale to powszechny problem i wystarczy przesmarować.

A mi trochę sama czasem kiera trzeszczy, zastanawiam się nad przesmarowaniem kilku powierzchni.

Też tak latałem przez 18 miesięcy po czym tydzień temu kierownica się skręciła, wyłączyła i tak została.

Obczaj to

Brak 5V USB z PC powoduje blokadę zasilania kiery.

Użytkownik tiroy edytował ten post 20 październik 2020 21:38

Ponti93

Ponti93

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaŁódź

Podpinam się pod temat, gdyż również przymierzam się do zakupu tego modelu :)

Czy zestaw T300 Alcantara za 1599zł jest w dobrej cenie, czy można się spodziewać większych obniżek na Black Friday?

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych