Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Liga ACC Mixed Grid GT3/GT4 #3

LIGA LIVE!

21 odpowiedzi w tym temacie

Marszczak

Marszczak

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • STEAM ID:gluchy_saper
Dla mnie wyścig jeśli chodzi o wynik, to tragiczny. Natomiast pozwolił mi zanalizować moje typowe błędy, wiec na plus.
Kolego @jbk - masz niesamowity ogląd sytuacji, opoznilem hamowanie, gdyż miałem klopoty techniczne i gdyby nie Twoja przytomność, to byśmy tam obaj zginęli :)
Teleport do PIT zaliczyłem przed startem z powodu awarii neta. Także na początek opóźnienie i gonitwa, która kosztowała mnie DT za limity toru, potem szło dobrze, pamietam złote porsche za którym mi się fajnie jechało. W którymś momencie byłem około P10 i miałem niezłe tempo. No i niestety, 4 min i 10 sek przed końcem wyścigu kolejny pad sieci i zostałem wyrzucony z serwera. Powrót okupiony kara, ale dokończyłem aby mieć zaliczony wyścig. Ogólnie zatem kiepski wynik, ale potwierdziło się, ze tracę pozycje w wyniku nie tyle słabego tempa, ile raczej limitów toru oraz w tym konkretnym wyścigu, awarii technicznych.
Za to emocji co niemiara :) w którymś momencie wyprzedziło mnie 4szt gt3 jeżdżąc dookoła dosłownie, tracę w tym jednym manewrze ponad 4 sekundy! Jaki macie sposób na pozwolenie na bycie wyprzedzonym i kulturalna jazdę, jednocześnie nie tracąc zbyt wiele czasu?
Staram się albo trzymać linie wyścigowa, aby być przewidywalnym lub wręcz puszczam gt3 w miejscach gdzie lepiej przepuścić, niż blokować przez kilka zakrętów.

Użytkownik Marszczak edytował ten post 03 listopad 2020 22:18

Daniel Kranzusch

Daniel Kranzusch

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • Discord:Teufelskaktus / Daniel Kranzusch#4923
  • STEAM ID:76561197993582128
  • LokalizacjaBerlin

Czas 10 minuta 58 sekunda wjazd w tył kolegi #73 Daniel Kranzusch co spowodowało spinem jego jak i moim, Trochę mnie zaskoczyłeś z tym wcześniejszym hamowaniem ale jak zgłosisz incydent nie mam nic przeciwko temu moja wina wjazd w kufer.

Nie oglądałem powtórki, to był początek wyścigu i dopiero opony zaczęły pracować. Nie było tak tragicznie ze stratą pozycji.
Poza tym na początku wyścigu nie wygrywa się wyścig. Lepiej przyhamować wcześniej, a nie zjebać komuś wyścig.
Ale byli lepsi giganty, to co tak widziałem w lusterku czy przed sobą. A po fotce co widze to chciałeś skrócić czy co miałeś na myśli?
Jak by mnie tam nie było to i tak zakrętu byś nie wziął czysto bez pomocy ręcznego.  :fanatec:
Tylko szramy zostały!

nissan_ze_szramomczkpn.png
Co do mojego wyścigu, to jedyną frajdę miałem wyprzedzać GT4. Niezła zabawa!
I też wielkie brawo dla tych kierowców, że tak bez problematycznie robili miejsce.
Wiem, że nie jest łatwo jeśli się  jeszcze do tego walczy z konkurentem w zderzak-zderzak. 
To do następnego obwąchania się na torze chłopaki.   :)

Użytkownik Daniel Kranzusch edytował ten post 05 listopad 2020 18:14

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Lepiej przyhamować wcześniej, a nie zjebać komuś wyścig. Ale byli lepsi giganty, to co tak widziałem w lusterku czy przed sobą. A po fotce co widze to chciałeś skrócić czy co miałeś na myśli? Jak by mnie tam nie było to i tak zakrętu byś nie wziął czysto bez pomocy ręcznego. 

Kilka razy zdecydowanie wcześniej hamowałeś co do pkt hamowania ale luz każdy jedzie swoje :) 

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

Daniel Kranzusch

Daniel Kranzusch

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • Discord:Teufelskaktus / Daniel Kranzusch#4923
  • STEAM ID:76561197993582128
  • LokalizacjaBerlin

Jak bym umiał hamować lepiej, to na pewno bym jeździł więcej z przodu.  Hamowanie nie w moim talencie.  :P

Patjx

Patjx

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • STEAM ID:patjx

GTR  popieram twój wpis , wciskanie się GT3 w tym wyścigu to było nagminne i to w takich miejscach na torze w których GT4 musiały zjechać ze swojej linii wyścigowej co miało duży wpływ na zrobienie dobrego czasu na okrążeniu. Strata nieraz wynosiła od 1 sekundy do 2 sekund. Mały przykład jechałem za Piotrkiem DrFugazi jakieś 15 kółek i mieliśmy czasy podobne moja strata średnio wynosiła ok. 0,4 s. Jak nadjechała grupa GT3 musiałem  skupić się na tym żeby mi nie wjechali w zadek niż na walce z Piotrkiem, Wyprzedzanie mnie w szykanach i ciasnych zakrętach spowodowało moje częste  wcześniejsze hamowanie co spowodowało dużą stratę czasu, Chyba nie o to tu chodzi , GT4 mają swoją linię wyścigową i swoją walkę więc jak niema miejsca na wyprzedzanie nas to nie wyprzedzajcie albo przeczytajcie sobie regulamin co pisze na temat GT4. Oczywiście nie tyczy to się wszystkich GT3 bo niektórzy kierowcy potrafili poczeka na moment w którym mogli nas wyprzedzi SZACUN.

Erton Polska

Erton Polska

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 42 postów

Tommi pytanie odnośnie moich punktów karnych za hungaroring bo właśnie zobaczyłem. Dostałem już w wyścigu karę 130s za zjechanie wcześniejsze do boxu i z 2 wylądowałem na 8 miejscu. Rozumiem, że to za mała kara i trzeba jeszcze dać dodatkowe punkty karne?

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Niestety za brak pit stop w danym oknie czasowym tj 15-75 minuta wyścigu jest DSQ. Myślę, że punktacja będzie zmieniona przez @DrFugazi  Gdyż są jeszcze jakieś komplikacje z tabelą ale ja na tym nie za bardzo się znam. 

Pitstop:

Obowiązkowe okno serwisowe pomiędzy 15 a 75 minutą wyścigu. Wymagane jest tylko zatrzymanie w boksie, zgodnie z tym co wyświetla HUD gry.

Załączone pliki

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LIGA, LIVE!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych