Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Ustawienia widoku FOV w AC COMPETIZIONE

- - - - -

19 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Ogólnie w takich furach siedzi się tuż nad kokpitem, jak najniżej dla dobrego COG (środek ciężkości), w grach nie ma wymogu zasłaniania sobie drogi, także podjeżdżaj bliżej fotelem, podnieś widok, żeby mieć dobre rozeznanie celując w apexy i nie kieruj się lusterkiem bo na 1xLCD i tak go nie będzie. 

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
=Pedro= uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Rda1kamil

Rda1kamil

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Hej..mam nadzieję że piszę w dobrym miejscu....szukam odpowiedniego FOV ktoś może używa 34" monitora 21:9... odległość od oczu ok 65cm...ciekawi mnie jakiego fov używacie faktycznie ..czy to co wyliczają kalkulatory jest na pewno ok...robiłem małe rozeznanie i dostaje skrajnie różne opinie...ja aktualnie jeżdżę na fov = 40 a wielu graczy pisało mi wartość ok 28...30....

Paweł Janasz

Paweł Janasz

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaWwa

Ja przy takim samym setupie mam fov 30. 

Czasem jest to upierdliwe bo słupek zasłania ci apex i widzisz dosyć wąsko. 

W moim odczuciu po przestawieniu się z większego fov lepiej trafiam w punkty, wszystko wydaje się troszkę większe. 

Kombinuje za to z ustawieniem kamery w kokpicie, czasem przesuwam ją bliżej środka auta, bliżej szyby i wyżej, żeby jednak widzieć więcej. 

Asus Prime X299-A II + i9 7960x @4,9GHz x 16 + AIO 360 / TridentZ B-die 3200 CL14 @4000 CL16 / GTX 1080Ti MSI Gaming X / Supremo FM2 750W / Xiaomi MI 34 144Hz curved 3480 x 1440p

Playseat Challenge + Thrustmaster TX

pugi

pugi

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 90 postów
  • STEAM ID:iTzPugi
  • PSN id:iTz_Pugilicious
  • LokalizacjaWarszawa

Te liczby to zakładam że vFOV a musicie przeliczyć na hFOV. Ja miałem to samo u siebie, kalkulator wyliczyl mi 25,9 nie byłem w stanie grać, po czym okazało się że w ACC używa sie hFOV i wyszlo mi chyba 45. I teraz jest git.

AMD Ryzen 7 3700X | Asus TUF Gaming X570 | GIGABYTE 3080 |
SIM LAB GT1 EVO | Simucube 1 | Heusinkveld Ultimate Sim Pedals | Aiologs Shifter |Heusinkveld Handbrake |
SIMLINE Gear | 4,3" Dashboard | Porsche GT3-R rim | McLaren 720S rim |

LuckyMan

LuckyMan

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
Gra ktoś może na tv 42-43 cale jaki macie fov i odleglosc od tv

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych