Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Karta dźwiękowa do alternatywy Buttkicker'a i sama alternatywa

- - - - - ZAKUPY tutorial projekt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

TomeG2kcSim

TomeG2kcSim

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Heja symulomaniacy,

Od zawsze (6 lat?) jeździłem na Playseat Challenge i Thrustmaster TX na konsoli (Xbox). Najnowsze czasy spowodowały, że postanowiłem zrobić z pustego pokoju po synach pokój gier z DIY-SimRigiem do PC. Powoli składam elementy i jednym z nich mają być tzw. Buttkickery/Body shake'ry. Oryginalne Buttkickery są dla mnie za drogie więc szukam alternatyw. Znalazłem jeden

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

o tym, ale to urządzenie - Rock Wood 100W 4 ohm już jest trudne do dostania i podrożało.

Czy któryś z Was używa urządzenia typu tactile transducer? Jeśli tak to za ile i gdzie można je kupić? Nazewnictwo po angielsku jeszcze jakoś ujdzie, ale nie potrafię znaleźć nic w polskich sklepach bo nie wiem jak to nazwać, że znalazł mi to czego szukam - chodzi mi o alternatywy oczywiście.

No i dodatkowa karta dźwiękowa - może macie jakieś niedrogie a dobre propozycje? Lata już nie siedziałem w sprzęcie PC i jak widzę wszędzie sklepy polecające sobie na wzajem tylko najnowsze i drogie produkty to mi się nóż w kieszeni otwiera. Stad moje pytania

JBC szukam kupca na nowy fotel GLOCK za 650 zł - szczegóły tutaj na forum.

drygu

drygu

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Tutaj masz obszerny temat, w którym jest dużo linków do różnego rodzaju rozwiazań dostępnych w PL:
https://simrace.pl/f...-do-simracingu/

miaziol

miaziol

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów
około 20 euro kosztuje taki transducer do tego 2x wzmacniacz na jakimś TPA i za około 300-400zł możesz mieć zestaw z 4 transducerami :D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZAKUPY, tutorial, projekt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych