Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

DriveHub Racing Wheel Converter

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

ks27887s

ks27887s

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowy , przeszukałem forum ale nic nie mogłem znaleźć.

przymierzam się do zakupy kierownicy t300 ferrari alcantara , mam ps4 i xbox'a one s , nie ukrywam ze lubię zarówno Granturismo jak i Forze motorsport, idiotyzmem by było kupowanie dwóch kierownic z wiadomych przyczyn $$$, nic na polskim rynku nie mogłem znaleźć albo nie umiem znaleźć , natknąłem się na to :

www.drivehubnow.com

konwerter do xbox/ps4, tani nie jest bo 89funtów, pytanie czy ktoś miał w ogóle styczność z produktem, z tego co zauważyłem bardzo łatwo go kupić na zachodzie i zbiera pozytywne opinie 

pozdro!

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 129 postów
  • PSN id:Arni_STI
  • LokalizacjaSiedlce

Jakieś nowe info? Ma ktoś? Czy występują jakieś opóźnienia? Będę sporo grał na nowych konsolach zarówno zielonych jak i niebieskich, więc słabo byłoby trzymać dwie różne bazy i przepinać je za każdym razem...Drivehub byłby rozwiązaniem i wolę chyba nawet wydać 500zł na adapter o sporych możliwościach niż na drugą używaną bazę thrustmastera w niepewnym stanie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych