Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Przesiadka z ps4 na ps5

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Krzywoj1975

Krzywoj1975

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Ciekaw jestem czy ktoś z Was posiada już Ps5 i czy widoczna jest różnica względem ps4 

chodzi o tytuły Ac, AcC , projekt cars 2 , grid F1. 
gram na tv 43 całe 4k 

Bady

Bady

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
Przesiadłem się z PS4 PRO (TV 65" 4K ten sam). AC wygląda ładnie - odpaliłem tylko dla porównania. ACC wygląda tragicznie, gorzej niż na PS4 pro, oczy bolą po 20min wyścigu, gra potrafi również się zawiesić w menu (podczas rozgrywki nie spotkałem się z tym problemem). Mam nadzieję, że wyjdzie patch, a do tego czasu chyba odkurzę AC... W inne wymienione tytuły nie grałem.

Frs

Frs

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów
  • PSN id:Franiu15
ACC ma zostać w tym roku wydane na nowo na PS5 i nowego Xboxa.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Marcin8777

Marcin8777

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaZąbkowice Śląskie
Dzięki za info teraz wiem, że należy poczekać ze sprzedażą ps4 pro i zakupem ps5

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych