Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Liga ACC Mixed Grid GT3/GT4 #0 Season 2

LIGA DRIFT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

50699730046_b143e8aefc_b.jpg

Tor Barcelona
PreQ - 21.12.2020 - 09.01.2021
Race - 10.01.2021

Organizatorem ligi ACC Mixed Grid GT3/GT4 season 2 jest Simrace.pl.
Wszelkie uwagi dotyczące serii należy zgłaszać organizatorom na forum Simrace.pl lub właściwym dla serii kanale Discord.

Do ligi może zapisać się każdy, lecz aby wziąć udział wyścigu należy spełnić wymagania: przejechać przynajmniej 10 czystych okrążeń wybranym samochodem w prekwalifikacjach, potwierdzić obecność na stronie, posiadać SA (safety rating) na poziomie 70 oraz 3 medale toru.
Zawody będą prowadzone w grze Assetto Corsa Competizione. Dodatkowo wymagane są DLC:
- Intercontinental GT Pack (Suzuka, Laguna Seca, Mount Panorama, Kyalami)
- 2020 GT World Challenge Pack (Imola, Mercedes GT3 Evo 2020, Ferrari GT3 Evo 2020)
- GT4 Pack

Kierowcy jadący autami GT3 nie muszą posiadać dodatku z samochodami GT4.
Gracze z pingiem wyższym niż 150ms lub niestabilnym łączem internetowym mogą zostać usunięci z ligowego serwera gry.
Hasło do serwera prekwalifikacji: accmix. To samo hasło będzie ustawione na serwerze wyścigowym.

Poniżej link do regulaminu:

PC

Rig

Flickr

Teufelskaktus

Teufelskaktus

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów
  • Discord:Teufelskaktus / Daniel Kranzusch#4923
  • STEAM ID:Teufelskaktus
  • LokalizacjaBerlin

Mam pytanko?    >>Co to jest w Reg.  ,--Obowiązuje Balans of Performance (BoP) na sezon 2020

Będą Balasty dodatkowe dla wygranych od miejsca 1 do- ? (nie będzie tak monotonnie)

Osobiście, lubię takie sezony z balastem, zawsze było ciekawiej! 

Grid się w trakcie sezonu trochę zmiesza i słabsi kierowcy mają szanse pośmigać z tymi, co wcześniej nigdy nie mieli szansy czy możliwości.

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1159 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Obowiązuje Balans of Performance (BoP) na sezon 2020 Będą Balasty dodatkowe dla wygranych od miejsca 1 do- ? (nie będzie tak monotonnie)

Chodzi raczej o to, że jedziemy na torach w wersji 2020, gdzie obowiązuje BoP 2020 i do tego dostępne są dwa nowe samochody, Ferrari i AMG.

Tommi

Tommi
  • LokalizacjaBydgoszcz
1. Zdecydowaliśmy obniżyć próg limitu czasowego dla klasy GT3 do 103% czasu referencyjnego.
2. Czas referencyjny dla R0 Barcelona wynosi: 1.43.260.
3. Aby zakwalifikować się do GT3 na Barcelonie należy zrobić czas okrążenia poniżej: 1.46.357.
4. Limit 103% będzie też obowiązywał na R1, natomiast później kierowcy którzy zakwalifikowali się do klasy GT3 jadą już w wybranym aucie do końca sezonu, limity dla nich nie będą sprawdzane.
5. Zmiany w regulaminie zostały naniesione.

PC

Rig

Flickr

Tommi

Tommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Kolejny update do strony: kolor szary oznacza, że kierowca nie kwalifikuje się do wyścigu. To dlaczego się nie kwalifikuje oznaczone jest kolorem czerwonym, po najechaniu myszką wyświetla się tooltip z opisem. Kierowcy niezakwalifikowani nie są wliczeni również do pozycji na liście.

Załączone pliki

PC

Rig

Flickr

Teufelskaktus

Teufelskaktus

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów
  • Discord:Teufelskaktus / Daniel Kranzusch#4923
  • STEAM ID:Teufelskaktus
  • LokalizacjaBerlin

Nagle mnie nie ma na Liście Pre-Quali, bo nie zaliczyłem się w pierwszą 20ke Gt3 ?

Albo będzie drugi Serwer? Bo nie wiem, czy się przygotować jeszcze na dziś.? Proszę o szybką odpowiedz, jak możliwe.

Bart

Bart

Assetto Fanboy

• Moderatorzy
  • 979 postów
  • Discord:Bart#2955
  • STEAM ID:bartbanach

Jak wejdziesz na listę o góry masz 2 serwery pro i semi-pro. Przejdź na semi i sprawdź tam czy widniejesz na liście.

https://esport.simra...id=71&srv=2&cc=

Rig
PC

YANIcom

YANIcom

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

...juz po kąpieli,

to był mój pierwszy wyścig ligowy w ACC i w sumie po dłuższej przerwie pierwszy w ACC dłuższy od 20min, ale dotrwałem, choć skupienie już po 40min szwankowało.

Chyba błąd zrobiłem jadąc na 2 pitstopy, bo do pierwszego pitstopu dobrze mi się jechało pomiędzy Hyszko i Danilewicz - wiem dlaczego, bo pomyślałem, że nie testowałem opon i lepiej pojechać na 2... ale w ACC chyba na sucho jest tylko jedna mieszanka.

Dlaczego po pitstopie cały wyścig wyświetlała mi się po lewej plansza ustawień pitstopu zamiast lista zawodników - jak to po pitstopie wyłączyć/przełączyć, albo ustawić automatycznie aby po pitstopie to znikało?

Dziękuję za czysty wyścig - parę punktów mi wskoczyło.

Pamięam mój pierwszy ligowy wyścig/sezon w AC - Porsche 911 GT3 "Devil-Cars"  ;)

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

Tommi

Tommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Wyścig zerowy za nami.

Trafiłem do Semi-Pro z czasem co oznacza, że konkurencja jest bardzo mocna  :good:

Kwali, gdzieś przestrzeliłem pkt hamowania, gdzieś wyjechałem poza tor i tak praktycznie z końca stawki startowałem....

Start w miarę spokojny. Kilka zakrętów i kraksa przede mną. Niestety kolega #73 w Bentleyu nie zwraca na to uwagi tracąc moje auto i wybijając z toru. Ale jadę dalej. Po drodze jakieś Lambo wraca na tor, szybki manewr aby nie trafić w niego i jazda dalej........... 

Spokojna jazda z planem dojechania do końca. 

Przede mną Lambo #333. Mój dystans do niego zmniejsza się więc jest szansa na wyprzedzenie...... Niestety kolega w Lambo ułatwia mi to przestrzeliwując zakręt T1.

Zwiększam powoli dystans między nami. Po pewnej chwili Lambo zostaje wyprzedzone przez McLarena, który to dysponuje zdecydowanie lepszym tempem ode mnie. U mnie zaś moje opony zaczynają już mówić, że to koniec ich możliwości. 

I tak na ogonie mam McLarena #82. Udaje się mi odeprzeć jego wszystkie ataki po drodze wyprzedzając BMW #21. 

Opony, a raczej pozostałości pokazuję mi jakie mam słabe tempo tracąc na kółku 3 sekundy do zawodnika za mną. Zjazd..... i szybki wyjazd, jazda zaczyna być teraz wyśmienita. Opony trzymają jak należy. Tempo super. Po wyjeździe jestem na p9. Po drodze coś się stało.... i ląduje na p8.

Końcówka wyścigu i mam w zasięgu Lambo #78. Próbuję wyprzedzić przez dwa może trzy kółka, aż na ostatnim okrążeniu podejmuję atak. Niestety byłby udany gdyby silnik nie..................... zdechł :D i Tak dojeżdżam na p8 do mety.

Wyścig jak najbardziej na plus. Do zobaczenia na R1 :) 

PC

Rig

Flickr

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

U mnie bez emocji

Q: bluescreen

R: po 1 lapie crash gry

Komp oddany w fachwe ręce do gównego specjalisty made in @rauf  :D

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Tommi

Tommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Znaczy się, że składasz podanie do zespołu #dopulpitu ?

PC

Rig

Flickr

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1410 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Dlaczego po pitstopie cały wyścig wyświetlała mi się po lewej plansza ustawień pitstopu zamiast lista zawodników - jak to po pitstopie wyłączyć/przełączyć, albo ustawić automatycznie aby po pitstopie to znikało?

Polecam zapoznanie się z obsługą gry, najlepiej w trybie kariery trochę pojeździć, bo widziałem, że jest sporo pytań na czacie przed wyścigiem. To, czego Tobie zabrakło to jest przycisk, który się nazywa HUD MFD, zmapuj go sobie gdzieś na kierownicę. Przełączasz nim między czasami relatywnymi, Overall, Klasą, Ustawieniami auta (balans hamulców itp.) i Ustawieniami Pitu.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LIGA, DRIFT

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych