Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Richard Burns Rally - materiały video

video

29 odpowiedzi w tym temacie

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1800 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth

Zobaczcie jaki ta gra ma potencjał. RBR jest cały czas modyfikowany i ulepszany. O to najnowsza odsłona.... Nawet Jon Amstrong (tak, ten od DR 2.0) jest fanem RBR’a...

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with 20Nm Small Mige motor powered with Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

PC - still under construction

smogf

smogf

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaSlubice

Jak onboard i Rysiek to ja dorzuce od siebie :) Ostanio na chwilke tylko odpalilem ujezdzane kiedys cale wieczory Rally School :) Jakosc filmu troche kuleje, ale jeszcze nie znalazlem dobrych ustawien do OBSa.

PC

Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1800 postów
Elegancko smogf. Ładnie ten trudny zakręt wziąłeś. Ja się z RBR’a nigdy nie wyleczę. Tutaj Polonezem pomykam jeszcze na starej, modyfikowanej T500RS.... i z tymi okropnymi pedałami od kompletu.

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with 20Nm Small Mige motor powered with Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

smogf

smogf

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaSlubice

Pieknie pieknie. 2,4km - 1:29 do 1:35 przepieknie :) Sroda wolna do poludnia. Dzieci w szkole i przedszkolu. Moze Ryska odpale :D Tylko zassalbym cos innego niz RBR-World. Tam co auto to trzeba zmieniac ustawienia sily FFB. W jednych autach prawie nie czuc, w innym reke urywa. A szkoda, bo jest fajny downloader. Jakies sugestie? CZ plugin odpada. Instalacja tego to jakas katastrofa. Tak samo jak RSRBR. Chyba, ze ktos ma all in one gdzies? Patrzylem jeszcze na rallysimfans.hu. Wyglada obiecujaco. Ale nie uzywalem.

PC

Rig

Firssen

Firssen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

PC

Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1800 postów

Ja to nie mam po polsku, używam english ale i tak najlepsze efekty daje nauka OS'ów na pamięć.

Przygotowania do Kryterium Asów WRPP na Karowej powoli czas zacząć. Pierwsze testy i praca nad setupem... 

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1800 postów

Komarov jest bardzo realistyczny, rozsypana ziemia na wielu zakrętach daje nam zmienną przyczepność. Wyśmienity odcinek... 

Klimas Adrian

Klimas Adrian

Stały bywalec

• Administrator Ligi
  • 262 postów
  • STEAM ID:adrian15101
  • LokalizacjaJelenia Góra

A to mój przejazd SS Komarov i nieoficjalny rekord świata ;)

Użytkownik adrian15101 edytował ten post 28 grudzień 2020 21:11

Klimas Adrian

Klimas Adrian

Stały bywalec

• Administrator Ligi
  • 262 postów
  • STEAM ID:adrian15101
  • LokalizacjaJelenia Góra

Na pluginie czeskim pojawił się nowy odcinek specjalny z Rajdu Barum - RZ Biskupice 2004. Po raz pierwszy w historii RBR powstał oes z wykorzystaniem technologii skanowania laserowego  :okok:  Świetna sprawa! Dużo nierówności, brudnych cięć i bardzo szybkich sekcji czyli typowo jak na Rajd Barum. Poniżej onboard z pierwszego czystego przejazdu. W RBR jest niewiele okazji aby pojechać w 100% na opis bez znajomości oesu. Zabawa przednia  :happy:

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1800 postów
I ja się przejechałem, coś pięknego, w skali od 1 do 10 daję bez wahania 10 punktów za ten OS. FFB na mojej kierownicy direct drive był znakomity, bardzo dużo się działo. Skanowanie laserowe robi różnicę. Czekamy na finalną wersję. Mam nadzieję, że będzie też offline odblokowane soon.

WASILONEK Pawel

WASILONEK Pawel

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
Ja też zaliczyłem, jest mega!!! Oby wszystko szło w tym kierunku. BRAWO!!!

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1800 postów

Tu Dostihovka Final Stage testuję, krótki odcinek ale daje sporo frajdy z jazdy... ta beczka coś mi przypomina :)

A tu pierwsze zapoznanie z Biskupice 2004...

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 04 styczeń 2021 01:35

analogearthquake84

analogearthquake84

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 89 postów
  • STEAM ID:analogearthquake84
  • LokalizacjaBiałystok

Tu Dostihovka Final Stage testuję, krótki odcinek ale daje sporo frajdy z jazdy... ta beczka coś mi przypomina :)

A tu pierwsze zapoznanie z Biskupice 2004...

Biskupice 2004 wyglądają świetnie. Niestety nie mogę ich osobiście wypróbować... By the way. Wciąż czekam na ukończenie przez Jana Kaderabka odcinka Zlin ;)

Grzegorz Parchański

Grzegorz Parchański

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Dla rozruszania tematu. Mój onboard:,Hradek 2 WR w rc2.

Przejazd średnio czysty. Można z tego urwać z dwie sekundy albo więcej.

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1800 postów

Komarov II tym razem w proporcjach 32:9... już kocham ten odcinek ale numer jeden to oczywiście Biskupice...

Fagus Lipa to kolejny znakomity OS, obrodziło nam ostatnio :)

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 06 styczeń 2021 03:48

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: video

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych