Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Richard Burns Rally - materiały video

video

19 odpowiedzi w tym temacie

BUCZEK Lukas

BUCZEK Lukas

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Zobaczcie jaki ta gra ma potencjał. RBR jest cały czas modyfikowany i ulepszany. O to najnowsza odsłona.... Nawet Jon Amstrong (tak, ten od DR 2.0) jest fanem RBR’a...

MIrek, swietny onboard!

Powiedz czego uzywasz do tak dobrej grafiki? Jakies ustawieia grafy, mody?

Pozdro i gratki za video!

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1635 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Czołem Lukas! To co zacytowałeś wyżej to nie moje wideo akurat tylko Jana Kaderabka :) U mnie jakość daje przypuszczam wysoka rozdzielczość 1440p która jest interpolowana dodatkowo przez yt do 4K, grafa to zwykłe 1080ti, obraz 32:9, wszystko prawie mam na off dla zmniejszenia lagu, jedynie jakość tekstur ostatnio podniosłem na max jakość a nie na max wydajność żeby oko cieszyć i tyle. Nie ma tam filozofii jakiejś. Fajnie, że dołączyłeś...

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 06 styczeń 2021 13:59

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with 20Nm Small Mige motor powered with Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor
PC - still under construction

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1635 postów

Biskupice 2004 4K/60FPS ze skanowaniem laserowym ponownie... nadchodzi rewolucja!

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 08 styczeń 2021 13:50

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with 20Nm Small Mige motor powered with Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1635 postów
Trening przed RBRPro Rally Monza Leg 2...

ZAGORSKI Krzysztof

ZAGORSKI Krzysztof

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Discord:krisu#3314

Oto mój przejazd na Zadverice :]

Czas może nie powala, ale i tak jestem zadowolony

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: video

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0