Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Problem z przyciskami na kierownicy przy wyborze niektórych samochodów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

RedDragon

RedDragon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaKielce

Mam problem z nie dziełającymi przyciskami na kierownicy w tym również z łopatkami od zmiany biegów w niektórych samochodach. Przykładowo wybieram Ferrari GT3 wszystko działa, natomiast biorę Porsche GT3 CUP i brak reakcji na przyciski na kierownicy. Uruchamiam grę przez CM. Jak wchodzę w ustawienia kontrolera wszystkie przyciski podświetlają się, wchodzę na tor i brak reakcji. Wie ktoś o co może chodzić?

PC

CPU Intel I7 9700 KF 4,9 GHz   MOBO Gigabyte Z390 Aorus PRO   GPU MSI RTX 2070 Super   MEM Patriot 16 GB (2x8) 3600 MHz CL17   HDD SSD Patriot 512GB M.2 PCIe NVMe VPN100   PSU Thermaltake Smart SE 630W SPS-630AH3CCB

RIG

RIG Simline GT3 | Sparco PRO ADV | 3 x Gigabyte G32QC | Simucube 1 + Q1R | Rosso Sim Racing Ferrari 488 GT3 wheel | Simline Porsche GT3 CUP wheel | Heusinkveld Sprint Pedals

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaRumia
Nie znam wszystkich samochodów ale u mnie jest tak że mam 3 skrzynie i w zależności czy auto ma w realu łopatki czy inną typu H to zmieniam biegi tym czym w prawdziwym aucie...inaczej nie działa ew jak przestawisz w grze...oczywiście to nie musi być to...może masz tylko manetki u siebie...

Użytkownik m@rcinpl edytował ten post 08 styczeń 2021 15:21

PC
Rig

RedDragon

RedDragon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaKielce

Nie znam wszystkich samochodów ale u mnie jest tak że mam 3 skrzynie i w zależności czy auto ma w realu łopatki czy inną typu H to zmieniam biegi tym czym w prawdziwym aucie...inaczej nie działa ew jak przestawisz w grze...oczywiście to nie musi być to...może masz tylko manetki u siebie...

To raczej nie to, ponieważ wybieram auto LMP i tam też mi nie działają łopatki.

PC

CPU Intel I7 9700 KF 4,9 GHz   MOBO Gigabyte Z390 Aorus PRO   GPU MSI RTX 2070 Super   MEM Patriot 16 GB (2x8) 3600 MHz CL17   HDD SSD Patriot 512GB M.2 PCIe NVMe VPN100   PSU Thermaltake Smart SE 630W SPS-630AH3CCB

RIG

RIG Simline GT3 | Sparco PRO ADV | 3 x Gigabyte G32QC | Simucube 1 + Q1R | Rosso Sim Racing Ferrari 488 GT3 wheel | Simline Porsche GT3 CUP wheel | Heusinkveld Sprint Pedals

RedDragon

RedDragon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaKielce

To raczej nie to, ponieważ wybieram auto LMP i tam też mi nie działają łopatki.

Dzisiaj sprawdzałem jeszcze raz i na ori louncherze wszystko chodzi, natomiast problemy te pojawiają się jak uruchamiam AC przez CM. Ma ktoś jakiś pomysł?

PC

RIG

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych