Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Serwer RBRPro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1949 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Rajd Monza (189 załóg, 15 z PL) i leg 2 za nami, razem 13 odcinków w fatalnych warunkach, wszystkie na mokrej nawierzchni, zostały już tylko trzy decydujące, dwa z nich to... Żerań.... :) Wciąż dwóch naszych zawodników walczy o podium. Obaj są aktualnie na drugim miejscu. Michał Łukasik w klasie RC4 i ja w klasie RC1, jedziemy łeb w łeb, mimo że Michał miał wypadek gdzie stracił jakieś 20 sekund na SS12 to jego strata wynosi aktualnie około 9 sekund do prowadzącego, moja 10 sekund. Wielu wyśmienitych kierowców nie liczy się tutaj w takich warunkach pogodowych jak np Gutierrez czy Benitez, nawet świetny Gigi Monticelli miał wypadek. Jutro ostatni i decydujący dzień.
https://rbr.onlinera...563596&stage=13
89f5118a09029e47.png

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 13 styczeń 2021 18:24

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with Kollmorgen AKM53G motor with Hengstler AD58 encoder, powered by Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor
PC - still under construction

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1949 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth

Michał Łukasik wygrał w swojej klasie! Gratulację! Co za talent, a dopiero co zaczął jeździć w RBR'a, drugi Klimas na sie tu szykuje :). Ja natomiast zaliczyłem drugie miejsce w generalce jak i w klasie. Tak on jak i ja wygraliśmy po 6 odcinków na 16 w swoich klasach w tym oczywiście Żerań x 2, ten odcinek musiał być nasz. Fajny rajd ale mega trudny.

c1a1fecee26ede74.png

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 15 styczeń 2021 04:11

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with Kollmorgen AKM53G motor with Hengstler AD58 encoder, powered by Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor
PC - still under construction

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych