Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

tory kartingowe Słomczyn, Bydgoszcz i Toruń

tory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

przemekost

przemekost

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 postów

Hej,

czy tory kartingowe Słomczyn, Bydgoszcz i Toruń dostępne są tylko w tej paczce za 130 zł od eRotax ? Widziałem poniżej że jest jeden temat z torem Słomczyn pytanie czy jest to dokładnie ten sam ? Ogólnie nawet ta cena za czyjąś cieżką prace i tak nie jest wygórowana, ale zastanawiam się czy jest jakas opcja wczesniej sobie sprawdzic tory + gokarta Rotaxa. 

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Tak, tylko przez zakup pakietu ligowego eRotax, w paczce jest też ładnie odtworzony kart, który powstawał przy pomocy samych zawodników i cieszy się uznaniem w komentarzach po zawodach. 

Sprzeda się, to będzie szansa na więcej takich laserowych perełek i kolejne imprezy  :tak:

A zobaczyć to raczej tylko na naszych relacjach

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

przemekost

przemekost

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 postów
Relacje widziałem, dzięki @rauf 😉 w Bydgoszczy i Toruniu kilka razy seniorem i DD2 jeździłem, więc dam znać jak z realizmem 😁

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Będzie Pan zadowolony, tory bajka Szymik wie jak poskładać skany z opracowaniem artystycznym, także w czuciu i z wyglądu topka.

Kart też cudo jak ktoś lubi nisko i twardo siedzieć ;) 

Daj znać koniecznie jak wrażenia z testów, skoro masz doświadczenia, ja niestety tylko amatorsko na halach miałem przyjemność więc wiadomo zabawki.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych