Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Ktory fotel wybrac?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów
Waham się pomiędzy

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Lub

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Ma ponoc dziwne szyny i ciezlo sie montuke bezposrednio do profili.
Co byscie wybrali?

jbk

jbk

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 postów
Miałem kiedyś Preludę 4 generacji. Dobre trzymanie boczne i wygodny. Jeździłem tą Hondą do Włoch i po 14-15 godzinach nie czułem zmęczenia.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

PC

Rig

Arcson

Arcson

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 53 postów

Z całego serca polecam fotel, który ma proste szyny. Przerabiałem fotel z Hondy Civic VIII na fotel do biurka i padłoby kilkaset przekleństw mniej, gdyby te nie były powykrzywiane na różne fikuśne sposoby. Fotele z Mercedesa CLA/GLA cieszą się na tym forum dużą popularnością ze względu na wygodę, wygląd ale też łatwość montażu. Zazwyczaj do dorwania za 300-350zł z wystrzeloną poduszką (można łatwo zaszyć). Mam w swoim rigu i polecam.

Użytkownik Arcson edytował ten post 23 luty 2021 16:54

PrezesASR

PrezesASR

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów

osobiście polecam fotele z volvo v40 najlepiej lata 2002-04, mega wygodne, i fajna regulacja w formie kołyski daje nam pozycje pochyloną lekko do tyłu jeśli ktoś lubi tak jeździć 

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów
Arcson@ Jestem w trakcie poszukiwan fotela od cla od dluzszego czasu ale narazie nie ma nic w przedziale do 300zl i szukam jakiejs alternatywy bo granie na fotelu od t4 jest żenujące.
Prezesasr@ obczaje, dzięki.

Użytkownik stefansajkofan edytował ten post 23 luty 2021 21:51

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaRumia
Za swój dałem 450 pln był bez poduszki ale wygląda że została wyjeta a nie wystrzelona...

Jak coś to szukajcie z materiałem po środku a nie ze skórą...

Użytkownik m@rcinpl edytował ten post 24 luty 2021 06:01

PC
Rig

haefen

haefen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów
Są jeszcze wersję z alcantarą na środku te CLA/GLA. To jest spoko, warto takiego szukać?

PC

Rig

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów
Haefen@ ty masz aktualnie z gla? Szukaj z alcantarą a ja chetnie przygarne od ciebie.

MajsziMk2

MajsziMk2

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • Xbox Live:MajsziMk2
  • LokalizacjaSJ

Ja pół roku temu kupiłem fotel z Toyoty GT86, jest mega wygodny i wygląda super.
Stelaż sobie dorobiłem sam z belek drewnianych i przymocowałem 4 duże kółka z hamulcami.
U mnie się sprawdza elegancko. Mam regulację na szynach przód/ tył oraz wysokości.
Mogę podesłać foto jakby ktoś potrzebował?

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów
Majszimk2@wrzucaj.

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Są jeszcze wersję z alcantarą na środku te CLA/GLA. To jest spoko, warto takiego szukać?

Na allegro jest z alkantarą za 460zł.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych