Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Automobilista 2 wrażenia po zakupie

15 odpowiedzi w tym temacie

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 633 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa

Cześć Panowie.

Nie posiadam jeszcze tej gry w swojej bibliotece Steam, jednak oglądając na YT  różne informacje ta gra się przewija i jest dobrze oceniana przez prowadzących. Biję się z myślami czy jej nie kupić, głównie dla nowych odczuć FFB i wrażeń z VR.

Czekam na jakąś zachętę z Steam, ale twardo trzyma cenę i nie ma żadnych promocji, na allegro 103 PLN trzeba zapłacić, czy to jest dobra cena za tą grę?

Możecie opisać swoje wrażenia, jak odbieracie ten tytuł?

Dziękuję.

Rig

PC

mixer_mr

mixer_mr

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 postów
  • Discord:mixer_mr#5861
  • STEAM ID:MixerPL
  • LokalizacjaKoszalin

Gry nie mam, więc w tym aspekcie się nie wypowiem, ale jak nie przeszkadza Ci zakup w keyshopie to na

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

z kodem promocyjnym (SPRING2021) można kupić za 59,29 zł.

PS. Nic z tego nie mam jak coś ;) widziałem po prostu ofertę, to podsyłam.

Edit: Link bez reflinka.

Użytkownik mixer_mr edytował ten post 22 marzec 2021 07:55

PC

Rig

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 410 postów
  • LokalizacjaRumia
Albo kup na steamie i jak nie przegrasz 2h możesz oddać...
PC
Rig

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Dzięki za info, choć kod mi nie działa, ale 72 zł to nawet fajna cena na tle innych, chyba skorzystam.

Co złego jest w zakupie na keyshop?

Rig

PC

mixer_mr

mixer_mr

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 postów
  • LokalizacjaKoszalin
Co złego jest w zakupie na keyshop?

Najczęściej to, że to nie jest oficjalna dystrybucja i klucz pochodzi z niewiadomego źródła. Musisz zwrócić uwagę na reputację i ocenę sprzedającego. No i wyłączenie dodatkowych opłat (buyer protection itp.) wymaga trochę klikania.

Użytkownik mixer_mr edytował ten post 21 marzec 2021 18:11

PC

Rig

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1265 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

PS. Nic z tego nie mam jak coś widziałem po prostu ofertę, to podsyłam.

A w poście całkiem przypadkiem link afiliacyjny. ;) Jeśli nie Twój to komuś innemu nabijasz portfel.

mixer_mr

mixer_mr

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 postów
  • LokalizacjaKoszalin

@Plupi, nie mój na 100% ;) w zasadzie to mogłem nie linkować, tylko nazwę strony podać. Wybaczcie.

EdiT: Edytowałem, jest czysty link.

Użytkownik mixer_mr edytował ten post 22 marzec 2021 07:56

PC

Rig

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 135 postów
  • PSN id:TPS_3
Moje wrażenia po zakupie są takie, że byłem bliski wysadzenia się w powietrze. Setup DD wheela i pedałów to jakiś żart. W końcu się udało, metodą lewo - prawo. Nigdy w życiu niczego tak nie kalibrowałem. 

Uruchomienie platformy NLR v3 też wymaga sprytu. Jutro poważniejsze testy, ale pierwsze wrażenia w VR i motion mega pozytywne. Gra jest świetnie zoptymalizowana pod VR i nie trzeba schodzić z detalami do przysłowiowego zera. Być może AC i AMS2 będą moimi dwoma ulubionymi simami obecnie. Z wymianą PC/GPU i VR wstrzymam się jeszcze bo jak widzę, przy 10 AI można w AC i AMS2 pojeździć i nie odczuwać czkawki systemu (i9900/RTX2080/32GB/SO+)

"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Tytuł zakupiony, może nie w okazyjnej cenie, ale co tam.

Początki jak zawsze trudne, myślę sobie świeżo po uruchomieniu co to za G, za przeproszeniem.

FFB nieporozumienie, ale myślę sobie muszę z tym powalczyć, odpaliłem sobie ostatni wyścig z mixa, Mcl 720s i Kyalami, okazało się ze nie umiem jeżdzić, non stop blokowałem koła. Myślę sobie trzeba oddać. Dociera do mnie po chwili że non stop mam 120fps na VR 5k+, kurde mega.

Zaczynam zabawę w poszukiwaniu jakiś ustawień pod V2.5, wszystko zmienia się że aż ciężko uwierzyć.

Później czas na uruchomienie Bass Shaker, co też nie było łatwe i miłe, myślałem że za chwile riga w sufit wysadzi, ale jak już telemetria zaczęła działać, ło matko, co za tytuł.

Dla mnie chyba pod względem doznań i to z AI numer jeden, cieszę się bardzo że w końcu zdecydowałem się na AM2

Rig

PC

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 135 postów
To ja dodam tylko, że dziś trochę pojeździłem i powiem tak, że jaram się tym AMS2 jak Londyn w 1666. No miazga! Zmienna pogoda to coś, czego wcześniej nie doświadczyłem. FFB jest deczko inny niż w AC, czy rF2, ale grafika i dynamika akcji powala. 

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

No powiem szczerze ..nie wiem co musieli by zmienic  tak duzo na plus  zebym ponownie to zakupil ..wierze wam naprawde ..byc moze  zmienili tak duzo ze warto to kupic ..niemniej jest nas tutaj paru na forum ktorzy zakupili tuz po wydaniu ..malo tego wrecz czekalismy na premiere ..no i wyszla dupa ...jak to czesto bywa ... Ale nie neguje ze moglo sie cos zmienic na plus w koncu wirus ..pandemia ..wiec moze z nudow cos poprawili ... ;)

Michał888

Michał888

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 141 postów
  • Discord:Michał888 #3664
  • STEAM ID:Michał888
  • LokalizacjaJaworze k/Bielska Białej

Aktualnie jest promocja na Steam 71 zł  :D

Matzel

Matzel

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • STEAM ID:matzel4

No powiem szczerze ..nie wiem co musieli by zmienic  tak duzo na plus  zebym ponownie to zakupil ..wierze wam naprawde ..byc moze  zmienili tak duzo ze warto to kupic ..niemniej jest nas tutaj paru na forum ktorzy zakupili tuz po wydaniu ..malo tego wrecz czekalismy na premiere ..no i wyszla dupa ...jak to czesto bywa ... Ale nie neguje ze moglo sie cos zmienic na plus w koncu wirus ..pandemia ..wiec moze z nudow cos poprawili ... ;)

Podobno poprawili dużo. Od zera, do bohatera :)

i5-4570 3.2Ghz

GTX 2060

12Gb DDR3

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 135 postów

Podobno poprawili dużo. Od zera, do bohatera :)

Jest miodnie - właśnie sprawdziłem Ams 2 w Reverbie G1. Nic, tylko jeździć!

Bilasek

Bilasek

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów
  • Discord:Janusz Migas#3417
  • STEAM ID:januszek_21
  • LokalizacjaBochnia

Pytanie moje jest następujące (pomijając grafikę rzecz jasna;-): Czego jest więcej w AM2? Automobilisty 1 czy może jednak Project Cars 2 (fizyka/FFB). Uwielbiam AM 1, a z drugiej strony mam awersję do PC2. Oglądając gameplay z AM2 widzę PC2 i to mnie zniechęca do zakupu. Mam nadzieję, że jestem w błędzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych