Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Automobilista 2 wrażenia po zakupie

15 odpowiedzi w tym temacie

Michał888

Michał888

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 141 postów
  • Discord:Michał888 #3664
  • STEAM ID:Michał888
  • LokalizacjaJaworze k/Bielska Białej

Ja ostatnio kupiłem i powiem tak:

Jeżeli chodzi o grafikę to jest ładnie i płynnie bo porównując do ACC to jest przepaść w klatkach. Jeżeli chodzi o FFB to jest dużo lepiej niż w PC2 bo tam nie potrafiłem się dogadać z ustawieniami.

Czytałem, że AI jest super, że walczy i popełnia błędy i... przez pierwsze kilka godzin też byłem pełen podziwu. Potem czar prysł. Włączyłem inny tor, dwie klasy pojazdów i lotny start i jest masakra. AI oczywiście walczy, ale w taki sposób, że nie patrzy na innych na torze. Nawet między sobą potrafią się kasować na szykanach. Żeby przejechać jakiś dłuższy wyścig to trzeba uciekać przed nimi bo nie biorą pod uwagę że jedziesz obok.

Nie mam porównania do AMS1, ale do luźnego jeżdżenia i odskoczni od ACC mogę polecić. Chyba że komuś zależy na GT3 to dla tych samochodów nie jest to żadna konkurencja dla dzieła kunosów.

Ja lubię samochody LMP i tylko dla tych samochodów kupiłem tę grę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych