Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Fanatec Clubsport Handbrake v1.5 - zakup

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

wojtas1969

wojtas1969

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Witam. Czy ktoś w ostatnim czasie kupował ten hamulec? Nie mam doświadczenia w zakupach zagranicznych a z tego co widzę jedyna opcja na dzisiaj to zakup z europejskiej strony producenta. Pomijając koszty przesyłki czy mogę się spodziewać jakiejś przykrej niespodzianki w postaci wysokiego cła za tego rodzaju zakup?

mixer_mr

mixer_mr

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Discord:mixer_mr#5861
  • STEAM ID:MixerPL
  • LokalizacjaKoszalin

Z tego co wiem, Fanatec wysyła z Niemiec, a więc z UE. Nie musisz przejmować się VATem i cłem (na mocy przepisów unijnych). Dodatkowe koszta to koszt wysyłki (kilkanaście Euro za kuriera, będziesz widział w podsumowaniu przed zatwierdzeniem) i koszt przewalutowania (zależnie od operatora transakcji).

Edit: Inna sprawa, że ten hamulec zbiera raczej mieszane recenzje i raczej jest uznawany za jeden z gorszych wypustów Fanateca. Sam nie sprawdzałem, ale widziałem sporo takich opinii, nawet tutaj na forum.

Użytkownik mixer_mr edytował ten post 30 marzec 2021 21:04

PC

Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1793 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
To jest jeden z najgorszych produktów Fanateca, nie kupuj tego. Ręczny opcja tańsza to najlepiej SimLine, droższa to HE.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with 20Nm Small Mige motor powered with Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

PC - still under construction

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów
SimLine już chyba nie produkuje ręcznych. Pracuje nad czymś nowym.

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 postów
  • LokalizacjaRumia
Produkuje...pisz to Ci zrobi...
PC
Rig

wojtas1969

wojtas1969

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Z tego co wiem, Fanatec wysyła z Niemiec, a więc z UE. Nie musisz przejmować się VATem i cłem (na mocy przepisów unijnych). Dodatkowe koszta to koszt wysyłki (kilkanaście Euro za kuriera, będziesz widział w podsumowaniu przed zatwierdzeniem) i koszt przewalutowania (zależnie od operatora transakcji).

Edit: Inna sprawa, że ten hamulec zbiera raczej mieszane recenzje i raczej jest uznawany za jeden z gorszych wypustów Fanateca. Sam nie sprawdzałem, ale widziałem sporo takich opinii, nawet tutaj na forum.

Trochę późno odpowiadam ale Święta spędziłem w pracy poza domem. Decyzja zapadła czekam na dostawę ale dopiero na początku maja bo wtedy ma być sprzęt dostępny (zrobiłem pre-ordera). Niestety mój wybór co do samego sprzętu był ograniczony do kilku urządzeń zgodnych z Playstation bo to moja podstawowa platforma. Faktycznie ten hamulec to rzecz troszkę poniżej standardu Fanateca ale obawiałem się że Aiologs z wysyłką z Rosji będzie mnie kosztował znacznie więcej. Tak czy inaczej dziękuję za podpowiedź.

wojtas1969

wojtas1969

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

To jest jeden z najgorszych produktów Fanateca, nie kupuj tego. Ręczny opcja tańsza to najlepiej SimLine, droższa to HE.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Dzięki za podpowiedź ale Heusinkveld nie zadziała na mojej platformie (PS4) z drugiej strony mam nadzieję że ten Fanatec nie będzie aż taki zły. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych