Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Stojak do T300 RS + T-LCM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Skylake

Skylake

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów

Witam.

Chciałbym kupić stojak do T300 RS i pedałów T-LCM. Czy Wheel Stand Pro v2 lub Deluxe będą odpowiednie? Co do samej kierownicy wiem, że będą ok, ale chciałem się upewnić czy do T-LCM również te stojaki będą pasowały? Który stojak Waszym zdaniem będzie lepszy do powyższego zestawu? :)

Edit: Wykminiłem, że muszę kupić Wheel Stand Pro Deluxe V2 w oczywistej wersji dla T300 RS. Powinien on też pasować do pedałów T-LCM. Tak przynajmniej wyczytałem. Gdyby ktoś miał coś do dodania, to proszę pisać.

Pozdrawiam

Użytkownik Skylake edytował ten post 04 kwiecień 2021 16:11

Skylake

Skylake

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów

Nie kupiłem jeszcze stojaka, ponieważ mam mały dylemat. Nie znalazłem nigdzie informacji, czy do montażu pedałów T-LCM potrzebny jest tzw. adapter/przejściówka? Wiem, że Deluxe v2 jest na pewno skonfigurowany pod T3PA, a jak sprawa ma się z T-LCM? Jest napisane, że montaż  śrubą, ale dokładnie nie wiadomo. Jeżeli jest potrzebny jakiś adapter/ przejściówka do montażu T-LCM na tym stojaku, to bardzo proszę o odpowiedź, jaka przejściówka ma to być. Jeżeli wszystko pod T-LCM jest w zestawie, również proszę Was o potwierdzenie. Z góry bardzo dziękuję. :)

Pozdrawiam

MaciejRH

MaciejRH

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • Discord:MaciejRH#9986
  • STEAM ID:MaciejRH
  • LokalizacjaOkolice Częstochowy

Nie miałem styczności ze Wheel Stand Pro, jednak czy jesteś pewny ze chcesz grać z "rurą" między nogami. Wiele osób narzekało, że to bardzo przeszkadza w grze. 
Ze swoich doświadczeń i kilku innych osób wiem że granie na T-LCM (tym bardziej na twardszym setupie) bez fotela sztywno przymocowanego do stanowiska do przyjemnych nie należy.
Możliwe ze znajdziesz na te problemy swoje patenty, jednak Wheel Stand Pro to już jest kilka stów, może warto się zastanowić nad dorzuceniem trochę zł i kupieniem czegoś co nie będzie miało rury na środku lub zrobieniem jakiegoś prostego DIY na początek.

"Proste drogi są dla szybkich samochodów, zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin McRae

Rig

OWELAST to ja, jeśli potrzebujesz elastomerów do swojego sprzętu zapraszam tutaj

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
Wydawanie kasy na takie stojaki to moim zdaniem marnotrawstwo. Ja za 410zl kupilem używane profile aluminiowe i złożyłem z tego gotowego riga.

Skylake

Skylake

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów

Też się w sumie zastanawiałem, czy taki stojak ma rzeczywiście sens, ale jednak za Waszymi radami rozejrzę się za czymś innym.

mataman

mataman

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
Wheel stand pro jest mocno niestabilny. Potrafi się przechylać na boki przy ostrej akcji. Ja bym się zastanowił nad jakimś stojakiem od Next level racing np

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Lub może coś takiego

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Skylake

Skylake

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów

@mataman - Dzięki za propozycję, rozważę zakup takiego stojaka. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych