Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

montaż t300/ts-pc do front mounta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

przemekost

przemekost

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Cześć zamawiam właśnie kokpit z simline i po rozmowie z Corrado zastanawiam się nad wzięciem front mounta zamiast prostego wheel decka (jako że rozważam w przyszłości DD), a ten element akurat jest stosunkowo drogi. Czy ktoś ma jakiś patent montażu powyższych baz jak T300 ts-pc czy ts-xw do tego front mounta, oczywiscie obroconego o 90 st. Z tego co na szybko mierzylem to niestety stosujac element montazowy do biurka, to te stopki nie beda w pelni oparte o płytę montażową, wiec troche lipa.

TS-PC | Thrustmaster Open Wheel | TLCM | Playseat challenge |

PC: 10400f | RTX 3060 TI Gigabyte OC | Patriot Viper Steel 16GB 3733Mhz | z490-A pro | SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750W

mixer_mr

mixer_mr

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 postów
  • Discord:mixer_mr#5861
  • STEAM ID:MixerPL
  • LokalizacjaKoszalin

Jedyne co mi przychodzi do głowy, tak na szybko, to płyta pośrednia. Jeden zestaw otworów do przykręcenia płyty do front mount'a (w miejsce silnika DD), a drugie otwory do przykręcenia bazy do płyty (2x6 mm). Nie wiem, jak to wypada geometrycznie, możliwe, że w płycie pośredniej trzeba by było zrobić pogłębienia stożkowe, żeby "schować" łby śrub, tak, żeby nie kolidowały z bazą.

Edit:

Taki szkic na szybko, mam nadzieję, że widać co miałem na myśli.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Użytkownik mixer_mr edytował ten post 06 kwiecień 2021 17:57

PC

Rig

przemekost

przemekost

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów
Wiem... Też o tym myślałem, minus taki że trzeba by wiercić we froncie czego chciałbym uniknac.
TS-PC | Thrustmaster Open Wheel | TLCM | Playseat challenge |

PC: 10400f | RTX 3060 TI Gigabyte OC | Patriot Viper Steel 16GB 3733Mhz | z490-A pro | SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750W

mixer_mr

mixer_mr

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 postów
  • Discord:mixer_mr#5861
  • STEAM ID:MixerPL
  • LokalizacjaKoszalin

trzeba by wiercić we froncie

Właśnie wydaje mi się, że nie, można wykorzystać otwory, do których normalnie przykręca się silnik od DD (te zaznaczone na czerwono).

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Chyba, że mówisz o dodatkowych otworach do mocowania w rigu, na ramionach, wtedy możliwe, ale nie wiem jak to wygląda dokładnie, to ciężko mi ocenić.

PC

Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych