Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Pierwszy zestaw

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Kusy

Kusy

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Cześć, planuję kupić swoją pierwszą kierownicę, na początek planuję pograć w ETS2 i forze horizon 4, po zakupie kierownicy zaopatrze się w inne tytuły wyścigowe.
Czytałem kilka wątków na forum, ale chciałbym, żeby ktoś pomógł mi indywidualnie, mam problem z podejmowaniem decyzji i rozpatruje o wiele za dużo opcji.
Mój budżet to ok, 1200 zł, tyle aktualnie kosztuje Thrustmaster T300 RS GT Edition, czytałem że po czasie mogą się uszkodzić pedały, szczególnie hamulca, ale nie wiem czy to po 50 godzinach gry czy 1000 Póki co nie chcę inwestować w zmianę biegów i lepsze pedały np. tclm. Jest jeszcze zestaw Thrustmaster TMX PRO Force Feedback za 1000 zł.
Mam xboxa one s, ale raczej będę grał na pc: ryzen 1600af, geforce gtx 1660 super, 16gb ram. Proszę o pomoc, opinie, porady w wkroczeniu w simrace.

//Edit

Kupiłem Thrustmaster T300 RS GT Edition, oceniłem że nie kupię nic lepszego w tym przedziale.

Chciałbym się zapytać, czy gdzieś po forum krąży projekt stelażu, może być drewniany pod kierownicę? Widziałem na olx za 130 zł

Załączone pliki

Użytkownik Kusy edytował ten post 07 kwiecień 2021 10:17

MaciejRH

MaciejRH

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • Discord:MaciejRH#9986
  • STEAM ID:MaciejRH
  • LokalizacjaOkolice Częstochowy

Widzę, że budżet masz dosyć napięty i raczej o DIY stali lub aluminium nie ma mowy (300-500 + ogrom pracy).

Chciałbym się zapytać, czy gdzieś po forum krąży projekt stelażu, może być drewniany pod kierownicę?

Oczywiście, że są tylko trzeba poszukać i najlepiej w starszych postach. Tutaj powinieneś znaleźć tego co szukasz.
https://simrace.pl/f...stelaże-fotele/

Polecam zacząć od przejrzenia czy nie ma konkretnych tematów założonych. Jeśli nie znajdziesz to następnie proponuję: 
https://simrace.pl/f...nia-nasze-rigi/
Wiem, że gdzieś tam były projekty nawet dosyć dosyć.
Sam na szybko znalazłem coś takiego;
https://simrace.pl/f...pit-by-martion/

Miłej lektury i powodzenia  ;).

Użytkownik MaciejRH edytował ten post 07 kwiecień 2021 17:23

"Proste drogi są dla szybkich samochodów, zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin McRae

Rig

OWELAST to ja, jeśli potrzebujesz elastomerów do swojego sprzętu zapraszam tutaj

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 410 postów
  • LokalizacjaRumia
Zobacz w dziale giełda...Mav309coś taniego wystawił...

Użytkownik m@rcinpl edytował ten post 07 kwiecień 2021 18:12

PC
Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych