Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Assetto Corsa - zakup

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Kusy

Kusy

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Cześć, zakupiłem kierownicę Thrustmaster T300 RS GT, obecnie posiadam tylko ets2, ale chciałbym kupić Assetto Corsa.

Czy lepiej ją kupić na steam czy mogę na konto microsoft, gram na pc, ale na microsoft jest promocja i ta gra przez 8 dni kosztuje 19,99 zł

PS. Jakie inne gry warto kupić?

1zboro1

1zboro1

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Po pierwsze microsoft store to najgorszy ściek, więc lepiej kupić na steam i nie mieć problemów z instalacją gry. Po drugie nie widzę ani AC ani ACC w MS store, więc nwm co ty patrzysz.

PC: AMD Ryzen 5 2600; MSI B350 Tomahawk; Patriot Viper 4 2x8GB 3000MHz; Zotac GTX 1060 6GB AMP! Edition; Seasonic Focus Plus Gold 650W; SPC Fortis 3 V2, be quiet! Pure Base 600

Peripherals: Thrustmaster T300RS GT Edition + T-LCM; Logitech G Pro Wireless; Sharkoon Skiller Mech SGK3 Brown; HyperX Cloud II; Gigabyte G27Q; Acer K242HL

Kusy

Kusy

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
Masz rację tam jest tylko wersja na Xbox.
Widzę że na g2a jest steam key za 22 zł chyba warto?

Paweł Janasz

Paweł Janasz

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów
  • LokalizacjaWwa

Na Xbox jest w tym momencie w Game Pass dostępne AC za darmo. Ale jak odpaliłem to się załamałem jaka jest przepaść między PC a XONE. 

Asus Prime X299-A II + i9 7960x @4,9GHz x 16 + AIO 360 / TridentZ B-die 3200 CL14 @4000 CL16 / GTX 1080Ti MSI Gaming X / Supremo FM2 750W / Xiaomi MI 34 144Hz curved 3480 x 1440p

Playseat Challenge + Thrustmaster TX

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych