Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Ustawienia ffb TS-PC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Daniel-jawor

Daniel-jawor

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
Czesc,jakis miesiac temu nabylem kerownice ts-pc. Wczesiej posiadalem T300rs ktora notorycznie miala problem z ffb (slabnacym) Po kilku reklamacjach i zwrocie kosztow zainwestowalem w ts-pc ktora nie ma juz tych problemow z przegrzewaniem i slabnacym ffb i ogolnie w koncu jestem zadowolony ☺. Czy ktorys z szanownych uzytkownikow posiada taka kierownice i moglby mi podpowiedziec jaka moc gain ustawic w grze Assetto Corsa ? Zeby nie powstal clipping zbyt duzy. W sterowniku mam 100%. Wczesniej grywalem na ps4 i przesiadka na kompa to duza zmiana. Bardzo prosze o pomoc z setupem ogarniajacych temat ☺ Prosze o sugestie.

MichalB

MichalB

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 126 postów
  • STEAM ID:zx_spectrum_1977
  • LokalizacjaOlkusz

75 % max

100

100

0

0

www.thermplast.pl

haefen

haefen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 362 postów
Tak, jak napisał kolega wyżej, tyle, że ustawiam maksymalna siłę na 100%.
Gram w iRacing i ostateczną siłę reguluję sobie już w simie.
Używam minimum force 1% i linear mode.

PC

Rig

Everlost

Everlost

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

75 % max
100
100
0
0

75 to chyba granica bezpieczeństwa w t300/tx, które swego czasu zasłynęły z wadliwości zasilaczy/motoru i jak ostatnio czytam też się grzeją i osłabiają FFB. Generalnie popieram, żeby nie jechać na maksymalnej mocy bazy, ale można też ustawić 100 w sterowniku i obniżać w grach - nie wiem co lepsze 😬

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych