Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

WRC 10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1329 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Jutro trailer WRC 10.

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Zastanawiam się jaką jakość muszą dać aby mnie skusiło do zakupu? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

No mi się już też nudzi formuła. WRC 8 było świetnie, ale 9 to jest niemal kropka w kropkę to samo (inne auta + tam 2 lub 3 nowe trasy?), nawet nie kwapili się naprawić starych błędów jak ruch kierownicy rodem z Forzy, po 90 stopni w każdą stronę :)

Jakby wprowadzili wsparcie VR to pewnie, wtedy bym kupił, ale jak po raz trzeci ma być to samo to podziękuje...

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

Quellu

Quellu

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Nie jestem przekonany.
Pewnie będzie robione na pałę, bo już wiadomo,że Codemasters przejmuje pałeczkę od 2023.

Wątpię, by dźwięk był nagrywany od nowa. A w WRC 9 jest po prostu słaby.
Ciekawy jestem , czy zostawią papierowe zawieszenie. 
Po przejściu z Dirt 2 od razu w WRC 9 wydaje się,że samochody są zrobione z papieru.
Tzn szczególnie zawieszenie, które niszczy się od patrzenia na niego.

Jak dla mnie odgrzewany to będzie kotlet zamiast po prostu zrobić DLC do WRC 9.

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 135 postów
  • PSN id:Arni_STI
  • LokalizacjaSiedlce

Prawdę mówiac podoba mi się ten element ;) w DR2 mozna walić po krawężnikach, muldach itp i nic, a tutaj bywa ekscytująco.
Najbardziej przeszkadza mi dźwięk, bardzo bezpłciowy, ciężko odróżnić auta. W DR2 jest na tyle realistycznie, że rozpoznaję np poszczególne R5tki na słuch, nie mówiąc już o klasykach, w większości jest super. W WRC9 widok ze środka i jest cicho jak w cywilu, cokolwiek słychać dopiero z kamery na masce, ale i to mało. Na szutrze nie słuchać za bardzo kamieni walących w podłogę itp. No i mam wrażenie że na dohamowaniach tył ucieka za bardzo i łatwo o spina, ale może się mylę, nie mam doświadczenia na szutrze ;).
Generalnie dobrze mi sie gra w WRC9 ale wolę DR2, obie gry mają swoje mocne i słabe strony. Boję się tylko, że w 10tce pójdą w grafikę pod nextgeny i niewiele zrobia dalej z fizyką, którą trzeba ciągle udoskonalać.

Nie cytujemy całości treści postów bezpośrednio poprzedzających naszą wypowiedź (regulamin forum, punkt II/11|) - Moderacja.

kratom

kratom

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów
  • STEAM ID:kratom
  • Origin ID:kratom1980
  • Xbox Live:kratom1980
  • LokalizacjaBiałystok

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

demo na steam

Pozdrawiam

-----------------

Mój zestaw: Playseat Challenge, TX-RW + Rally Wheel Add-On Sparco R383 Mod + TM Open Wheel Add-On + Ręczny od Activer (+własne mody).

Było: Xbox One

Jest: Acer Nitro N50-610 | i5 10400F | GTX 1660 Super 6GB | 16 GB RAM DDR4 2666 MHz (2 x 8 GB 1333 MHz) | 

RallyPL

RallyPL

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 58 postów

Grał ktoś w to demo? Warto pobierać czy znów ta sama gra z innym numerkiem?

AMD Ryzen 9 5950X | Asus STRIX X570-E | ZOTAC RTX 3080 Trinity | 64 GB Corsair Dominator Platinum | 4TB SSD Samsung M.2 | Phanteks Eclipse P600s 
Fanatec Podium DD1 | Heusinkveld Sim Pedals | Fanatec Shifter V1.5  | TSS Sparco MOD+ 
| Simetik K2 | Samsung Odyssey G9 

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 440 postów
  • LokalizacjaRumia

Narazie ściągnąłem...w sobotę się pobawię...

EDYTA:

Po dwóch próbach nieudanej konfiguracji przypisania zmiany biegów poddałem się i poszło w kibel...

Użytkownik m@rcinpl edytował ten post 24 czerwiec 2021 09:55

PC
Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych