Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

DD VRS DFP

- - - - -

18 odpowiedzi w tym temacie

tombed82

tombed82

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaŻywiec/Bielsko-Biała

Dokładnie o te ustawienia mi chodziło, niestety nie ma mnie teraz przy rigu aby zdjęcia zrobić...ja mam smoothing ustawione na 2  a kąt skrętu ustawiony na 900 w sofcie VRS i w ACC. Będe miał chwilę to jeszcze po testuje inne warianty. Grałem też chwile na v2.5 od Fana, bardzo fajna baza ale jednak szybkość i responsywność DD jest nie do pobicia, detal jak dla mnie również na plus. Zauważyłem również to samo co Ty, bardzo wzrosła mi powtarzalność okrążeń, aż się zdziwiłem kiedyś jak zobaczyłem że 10 kolejnych lapów zrobiłem w widełkach 0,2s a jestem totalnie początkującym driverem.

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 644 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa
Jak będziesz w domu to podrzuć proszę swoje ustawienia, z chęcią sprawdzę jakie będzie czucie i czy dam radę przejechać jakiś wyścig.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Rig

PC

tombed82

tombed82

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaŻywiec/Bielsko-Biała

U mnie wygląda to tak:

Załączone pliki

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 644 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa
Dzięki za fotki z ustawień, będzie chwilka to wypróbuje to co zaproponowałeś.

Chciałbym lepiej zrozumieć co się zmienia w FFB, właściwie dlaczego dzieję się to a nie coś innego ruszająć zakresam w sterowniku VRS i w grze.
Jedyne co mogę wywnioskować z Twoich ustawień i nie wiem czy do końca dobre to:

VRS masz ustawiony na: 17N
ACC masz ustawiony na: 8,5N

Jakie wnioski z odczuć z tego napłyną i dlaczego nie mam bladego pojęcia.
Mógłbym założyć że ciągła siła będzie 8,5N, a maks to 17N, ale tak nie jest, druga sprawa jakie efekty dostarczone zostaną dla użytkownika to już czarna magia.

Dla przykładu to co mam u siebie

VRS : 20N
ACC masz ustawiony na: 7N

Chciałbym wiedzieć na co wpływam tymi suwakami i czego się spodziewać, ale na tą chwilę jest to niemożliwe.

Udało Ci się coś rozkminić, dojść do jakiś wniosków?

Użytkownik worms14pl edytował ten post 05 maj 2021 09:47

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych