Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Jak w to kulwa grać ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Donci

Donci

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Witam , mam już 120h godzin gry . Zaczynałem od leksusa ok 50 h i teram Porsche GT3 r . Staram się robić tak jak na filmach ale ni uja nie wychodzi oni na tych filmikach ani poślizgu nie łapią ani nic a u mnie nawet jak hazu nie daję i ostro skręcam to kulwa poślig. .Nawet jak dobrze i szybko pojadę to i tak z 5 sekund za wolno no rzesz ku*wa ! Mam sciągnięte setapy ja wiem że podobno porsche się trudno prowadzi ale bez przesady !

YaNkEs

YaNkEs

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Hej,

Ja tez niedawno zaczynałem. Porsche to nie jest dobre auto na początek. Podstawą jest temperatura oraz ciśnienie w oponach (rozgrzanych) od 27,3PSI do 27,8PSI. Bez tego będziesz tańczył jak na lodzie. Spróbuj z agresive setup, jak nie idzie to męcz safe setup. Pamiętaj cały czas o oponach. To jest najważniejszy parametr w grze. Później to już tylko praktyka. Jeszcze jedno, nie staraj się kręcić hot lapów tylko utrzymać na torze. Hot lapy przyjdą z czasem. Pozdrawiam i cierpliwości.

MajsziMk2

MajsziMk2

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • Xbox Live:MajsziMk2
  • LokalizacjaSJ

Też jestem na początku swojej przygody, ale mnie osobiście Porsche się jeździ super, tym bardziej jak się nim trochę pośmiga. Na początku też miałem lekkie problemy z obracaniem i wypadaniem z toru, ale kwestia wprawy oraz opanowania auta.
Jeżeli nie idzie Ci takim samochodem, który ma napęd i silnik z tyłu to zmień na inny. Lexus to dobra opcja i nim też śmigałem. Dobrze się prowadzi i stabilnie. Albo zmień lepiej na GT4 (polecam BMW M4), szlifuj technikę i tak jak pisał wyżej YaNKEs nie patrz na czasy, skoncentruj się na swoim tempie i nie wypadaniu z toru. 

Co do Agresive setup moim zdaniem kiepska opcja tym bardziej dla kogoś komu niezbyt dobrze idzie i tak naprawdę dopiero zaczyna. 
Przede wszystkim nie ma co się poddawać tylko śmigać, myśleć, analizować swoją jazdę i być na niej skoncentrowany. 
A do tego wszystkiego jest na forum kilka wątków, super opisanych jak sobie radzić na początku i na czym się skoncentrować.
Trzeba poszukać, poczytać i próbować. Nikt od razu nie będzie śmigał jak Robert Kubica. :D 
Powodzenia i radochy z jazdy życzę!  :cool:

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1312 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe
Jak w to kulwa grać?

W co? :D

Witam, mam już 120h godzin gry.

Jakiej gry? :D

Z kontekstu wynika Assetto Corsa Competizione, ale kto wie o czym rzeczywiście jest mowa. Na przyszłość proszę być bardziej precyzyjnym i zakładać wątki w odpowiednich działach. ;)

Donci

Donci

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Też jestem na początku swojej przygody, ale mnie osobiście Porsche się jeździ super, tym bardziej jak się nim trochę pośmiga. Na początku też miałem lekkie problemy z obracaniem i wypadaniem z toru, ale kwestia wprawy oraz opanowania auta.
Jeżeli nie idzie Ci takim samochodem, który ma napęd i silnik z tyłu to zmień na inny. Lexus to dobra opcja i nim też śmigałem. Dobrze się prowadzi i stabilnie. Albo zmień lepiej na GT4 (polecam BMW M4), szlifuj technikę i tak jak pisał wyżej YaNKEs nie patrz na czasy, skoncentruj się na swoim tempie i nie wypadaniu z toru. 

Co do Agresive setup moim zdaniem kiepska opcja tym bardziej dla kogoś komu niezbyt dobrze idzie i tak naprawdę dopiero zaczyna. 
Przede wszystkim nie ma co się poddawać tylko śmigać, myśleć, analizować swoją jazdę i być na niej skoncentrowany. 
A do tego wszystkiego jest na forum kilka wątków, super opisanych jak sobie radzić na początku i na czym się skoncentrować.
Trzeba poszukać, poczytać i próbować. Nikt od razu nie będzie śmigał jak Robert Kubica. :D 
Powodzenia i radochy z jazdy życzę!  :cool:

Nie mam problemu z wypadaniem toru  na spa mam rekord 2:21 na agresywnym setupie , ale jak to trzeba zapierdzielać żeby mieć 2:18 chociaż :O

Użytkownik Donci edytował ten post 30 kwiecień 2021 22:40

Donci

Donci

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Jak w to kulwa grać?

W co? :D

Witam, mam już 120h godzin gry.

Jakiej gry? :D

Z kontekstu wynika Assetto Corsa Competizione, ale kto wie o czym rzeczywiście jest mowa. Na przyszłość proszę być bardziej precyzyjnym i zakładać wątki w odpowiednich działach. ;)

ok :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych