Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Thrustmaster T300rs w Assetto Corsa Competizione

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

GingersPL

GingersPL

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
Witam, tak jak w temacie. Posiadam ta kierownicę i mam jedno zasadnicze pytanie. Czy grając z ustawieniami sił 100 proc w Windows i 90 w grze. Normalnym jest że podczas uderzenia w barierę z dużą prędkością kierownica delikatnie zadrga i zaświeci się ffb w dolnym prawym rogu na czerwono? Tzn nawet jak zmniejsze siłę to już czerwonego paska nie ma ale reakcja jest taka sama albo słabsza. Dodam tylko że podczas normalnej jazdy kierownica dobrze przekłada swoje siły i czuć fajnie (dla mnie myślę że wystarczająco) nadsterowności i podsterowności.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych