Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Raceroom nowy system rankingowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Rosomak

Rosomak

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 96 postów
  • STEAM ID:dobryzioom
  • LokalizacjaBolesławiec
Happy Friday @everyone!

We'd like to present the new official Ranked Multiplayer Trailer for RaceRoom. popcorn

Start your online racing career and join thousands of active drivers in a competitive online mode.

Work your way up from rookie servers to higher tier classes by earning Reputation and Rating points.

Watch the premiere with us now, 15:30 CEST

Shadow_18_08

Shadow_18_08

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 74 postów
  • STEAM ID:Shadow_18_08
  • PSN id:Shadow_18_08
  • LokalizacjaPolska

O co tu chodzi? Ten system działa już około rok.

Użytkownik Shadow_18_08 edytował ten post 07 maj 2021 20:10

Arcson

Arcson

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 66 postów
Nie wiem dlaczego dopiero teraz wypuścili ten trailer, ale ostatni duży update był w grudniu, więc być może coś się szykuje i chcą przyciągnąć publiczność :)

PrezesASR

PrezesASR

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

ten symulator wygląda jak wieczna beta, w grudniu 2019 wprowadzili system rankingowy i od tamtej pory praktycznie żadnych zmian, wszedł wtedy zmieniony UI setupu auta gdzie reszta została taka sama i od tamtej pory zero zmian (chociaż dostępny jest testowy hud z parametrem -webhud wpisamym we własiwosciach gry na steam)

ten film to jakiś ewenement, bo ostatnio wrzucali trailery które robił jakiś amator z discorda  xD

Bilasek

Bilasek

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów
  • Discord:Janusz Migas#3417
  • STEAM ID:januszek_21
  • LokalizacjaBochnia

Wieczna beta? R3E ma drugi po IR najsensowniejszy/oficjalny multi na rynku. Żadnych zmian? Chyba nie śledzisz rozwoju systemu w R3E. Na początku były chyba 2 serie wyścigowe dostępne w tygodniu. Zobacz ile jest na dzień dzisiejszy. Masz dostępne klasy rookie dla początkujących, wyścig tygodniowy, dodają coraz dłuższe wyścigi w tym multi-klasę. Nie jest to szczyt marzeń, ale to wszystko działa i nie trzeba się zastanawiać co jeździć. Zobacz jakie masz możliwości w takim ACC w kwestii oficjalnych wyścigów. Jak nie jeździsz w nieoficjalnych ligach to nie masz co robić. Faktycznie trailer wypuszczony w dziwnym czasie, ale jakoś muszą promować swój system. Życzyłbym sobie żeby każdy sim na rynku miał takie multi jak ma R3E, które cały czas jest jeszcze w wersji "Beta".

Użytkownik Bilasek edytował ten post 10 maj 2021 13:00

PrezesASR

PrezesASR

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

siedzę w r3e około 2,5 roku, w tym czasie było kilka nowych serii, aut torów, i nic złego nie mogę o tym akurat powiedzieć, tutaj jest największa zaleta r3e, ogromna zawartość w niskiej cenie jeśli zdecydujecie się kupić całość (65euro)
ale sory, dodanie kilku nowych wyścigów do harmonogramu to żadna aktualizacja, patrzę bardziej pod kątem rozwoju samej gry jako takiej 
system rankingowy od debiutu 1,5 roku temu bez zmian, niby maja dodać system zapisów, mistrzostwa itd, ale na razie "soon"
o UI już pisałem, jest bez ładu i składu, też soon
system rolling start to jest majstersztyk napisany na kolanie przez studenta chyba pierwszego roku informatyki, raz dzięki niemu z p25 przebiłem się na okolice p5 bo zgłupiał i dzieje się to nadal często
nie zrozum mnie źle, narzekam bo widzę wiele rzeczy do poprawy, a r3e to mój ulubiony sim, i po za automobilistą 2 w przyszłości nie widzę za bardzo zamiennika

Arcson

Arcson

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 66 postów
Trzeba przyznać, że tempo rozwoju R3E z uwagi na niewielki zespół jest dość ślimacze. Są kwestie wydawałoby się trywialne, które można byłoby szybko rozwiązać, a które na swoją kolej czekają czasem latami. Niektóre rzeczy wręcz rażą w oczy i aż proszą się o poprawę... Ale mimo to R3E jest wyjątkowy, bo na wielu płaszczyznach błyszczy na tle innych simów. Stosunkowo niska cena za "wszystko" oraz duża ilość tego "wszystkiego", dźwięk, płynność działania, solidne wsparcie VR, fizyka jazdy i FFB, system rankingowy, zawody z nagrodami... ale przede wszystkim fakt, że to studio stale, sukcesywnie popycha ten tytuł do przodu i z dużym prawdopodobieństwem nie wyskoczy nagle z jakimś Raceroom 2 sprawia, że mam ochotę w to brnąć. W końcu firma-matka (KW) to uznany producent elementów zawieszenia, więc i wsparcie finansowe można uznać za jako tako pewne.

Każdy kolejny update jest trochę jak taki prezent pod choinkę. Nie wiesz co dostaniesz, ale czujesz, że Ci się to spodoba i nie możesz się doczekać aż go rozpakujesz. A na uwagę szczególnie zasługuje fakt, że Sector3 naprawdę bierze pod uwagę to, o co zabiegają użytkownicy. Już wiele rzeczy zostało wprowadzonych w oparciu o feedback graczy. Tu nie warto szukać końca drogi do jakiejś simowej ziemi obiecanej, bo sama podróż przez kolejne jej etapy daje masę frajdy. Polecam tym, którzy jeszcze R3E nie spróbowali :)

Brzmię może trochę jak opłacony krzykacz na rynku głoszący reklamowe hasła, ale zapewniam, że jedynym motywem jest moja osobista chęć zwiększenia popularności R3E bo sądzę, że w pełni na to zasługuje :)

Użytkownik Arcson edytował ten post 12 maj 2021 21:32

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych