Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Thrustmaster TH8A vs DK customs

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Seoul

Seoul

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław

Witam, 

Przymierzam się do rozbudowy zestawu o dźwignię zmiany biegów. 

Pierwotnie zastanawiałem się na TH8A z dodaniem ewentualnych modów na zmniejszenie skoku i zwiększenie oporu.

Znalazłem jednak takie coś w porównywalnej cenie (wliczając mody nawet niższej):

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Po filmiku pokazowym wydaje się fajnie pracować. 

Czy ktoś z bardziej doświadczonych kolegów miał styczność z tym shifterem i mógłby doradzić czy byłaby to lepsza opcja. A może jest jeszcze na rynku coś szczególnie wartego uwagi w tej cenie (powiedzmy do 800 zł). Zależy mi głównie na układzie H; w pozostałych wypadkach wolę manetki zamiast sekwencji.  

Pozdrawiam

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów
Shh shifter. Masz na olx za 540zl

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Seoul

Seoul

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dzięki:)

Jednak w oczekiwaniu na odpowiedź zdecydowałem się nabyć TH8A i obecnie testuję. Prawdopodobnie ją sobie zostawię tylko trzeba będzie zrobić mody bo fabryczny opór jest za mały. 

Firssen

Firssen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 332 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

@stefansajkofan, jaki sens ma SHH w cenie 540zł... On miał sens jak ludzie wystawiali go po 300-350zł. Teraz dokładasz stówę i masz TH8a... 

Użytkownik Firssen edytował ten post 23 maj 2021 00:49

PC

Rig

stefansajkofan

stefansajkofan

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów
To rzeczywiście nie ma sensu. Myślałem, że shh jest na podobnym poziomie co th8a.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych