Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

BMW Virtual vs. Reality Tour


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Plupi

Plupi

    Zapaleniec

  • Moderatorzy
  • 1423 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe
COME CLOSER. WE DON’T BYTE. Impreza simracingowa BMW Virtual vs. Reality Tour u dealerów

 

Simracing to trend w sportach motorowych, w którym profesjonaliści, amatorzy oraz początkujący gracze biorą udział w wirtualnych wyścigach. Czy to na komputerze, czy na konsoli do gier – prawdziwe wyścigi są tu symulowane tak wiernie, jak to tylko możliwe. BMW Group udostępnia platformom simracingowym dane pojazdów, dzięki czemu uwzględniane są nawet takie zmienne jak ilość paliwa czy zużycie opon. Trakcja, przyczepność, właściwości jezdne – wszystko jest tu możliwie najbardziej realistyczne. Dlatego też w wyścigach biorą udział nawet zawodowi kierowcy wyścigowi, w tym oczywiście kierowcy fabryczni BMW.

Zaangażowanie w e-sport oferuje BMW zupełnie nowe punkty styczności z dynamiczną i szybko rosnącą społecznością. E-sport jest więc ważnym obszarem przyszłych działań marketingowych BMW. Firma ma również silną reprezentację w simracingu i włączyło BMW SIM Racing jako niezależny filar do swojego programu sportów wyścigowych. Zawody o puchar BMW SIM przyciągają najlepszych simracerów na świecie, którzy walczą o zwycięstwa, tytuły i atrakcyjne nagrody pieniężne w wirtualnych samochodach wyścigowych BMW. W 2021 r. po raz pierwszy na starcie pojawią się drużyny BMW SIM Racing: BS+COMPETITION, G2 Esports, Team GB i Team Redline reprezentują BMW na różnych platformach symulacyjnych.

Od 25 maja rusza polska seria turniejów. W tym roku zawody simracingowe odbędą się u 14 dealerów. Do przeprowadzenia wyścigów służyć będzie specjalnie zmodyfikowana przyczepa z zainstalowanymi w środku symulatorami. Ponadto w każdym dealerstwie na trasie imprezy pojawią się wyprodukowane specjalnie na potrzeby tej imprezy BMW M4 Competition i BMW M3 Competition. Wszyscy zwycięzcy turniejów dealerskich automatycznie zakwalifikują się do regionalnego finału simracingu, który odbędzie się 22 i 23 października na torze Salzburgring.

Organizację imprezy sponsorują Michelin i Simracing.pl

Zapisy na wydarzenie oraz więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.bmw-virtual-reality.pl

Terminarz imprezy:

25-26 maja
BMW Bońkowscy, Szczecin/Ustowo

28-29 maja
BMW Dynamic Motors, Bydgoszcz

1-2 czerwca
BMW Zdunek, Gdynia

7-8 czerwca
BMW Auto Fus, Białystok

10-11 czerwca
BMW Auto Fus, Warszawa

12 i 14 czerwca
BMW Inchcape, Warszawa

16-17 czerwca
BMW Premium Arena, Łódź

19 i 21 czerwca
BMW ZK Motors, Kielce

23-24 czerwca
BMW Frank Cars, Częstochowa

25-26 czerwca
BMW Sikora, Mikołów

28-29 czerwca
BMW Gazda, Gliwice

1-2 lipca
BMW TEAM, Wrocław

3 i 5 lipca
BMW Inchcape, Wrocław

7-8 lipca
BMW Inchcape, Poznań


https://www.press.bm...tour-u-dealerów

http://www.bmw-virtual-reality.pl/


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych