Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Problem techniczny z kierownicą w F1 2020

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

darkii

darkii

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Cześć.
Ostatnio dostrzegłem według mnie niecodzienny problem z F1 2020 a dokładnie z samą jazdą.
Posiadam kierownicę Thrustmaster t300 RS Gt. Do czasu grało sie wręcz rewelacyjnie lecz następnego dnia najprościej tłumacząc nie dało się dosłownie jeździć. Bolid praktycznie nie chciał skręcać i tak jakby przy obrocie kierownicą powyżej 90 stopni przestawał łapać force feedback. Pedały gazu i hamulca zachowują się tak samo dziwnie gdzie niby na ekranie w grze pokazuje ze są w porządku czułości to jednak bolid stwierdza ze przy dodaniu gazu od razu zrobi obrót a przy hamowaniu szybko blokuje koła. Wspomnę ze od dawna jeżdżę bez wspomagań i utrata totalnej kontroli znikła z dnia na dzień. Nie zmieniałem żadnych ustawień, konfiguracje dalej te same. 
Kierownica w innych grach spisuje się bardzo dobrze lecz właśnie problem leży tylko w F1.
Pytanie takie czego to może być przyczyna i czy ktoś spotkał się z tym problemem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych