Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

T300RS - Alcantara czy GT?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Giedoigrek

Giedoigrek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
Hej,
Jak w temacie, doradźcie proszę, która z wersji T300RS jest wygodniejsza, praktyczniejsza, po prostu lepsza w użytkowaniu? Alcantary nigdy nie testowałem, a jest w fajnej cenie teraz do wzięcia. Jeżdżę w rękawiczkach. Dzięki!

SalwerJr

SalwerJr

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • Discord:SalwerJr#1369
  • STEAM ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198157037823/

Hej,
Jak w temacie, doradźcie proszę, która z wersji T300RS jest wygodniejsza, praktyczniejsza, po prostu lepsza w użytkowaniu? Alcantary nigdy nie testowałem, a jest w fajnej cenie teraz do wzięcia. Jeżdżę w rękawiczkach. Dzięki!

Posiadam T300 Alcantare i gorąco polecam. Świetne wykonanie i czucie FFB. Tylko lepiej używać z jakimiś rękawicami bo strasznie się wyciera i brudzi.

daemon

daemon

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów
To jest niestety wada Alcantary. Ja używałem GT nigdy nie musiałem używać rękawiczek.

Giedoigrek

Giedoigrek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
Dzięki Panowie, a klasyczne pytanie w przypadku T300 - nie przegrzewa się?

SalwerJr

SalwerJr

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • Discord:SalwerJr#1369
  • STEAM ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198157037823/

Dzięki Panowie, a klasyczne pytanie w przypadku T300 - nie przegrzewa się?

Z moją nigdy nie miałem problemu i nigdy mi się nie przegrzała. Zawsze po grze zostawiam włączony wentylator czasem na noc nawet i przez 3 lata żadnego problemu z tą kierownicą nie miałem. Za tą cenę jest to chyba najlepszy wybór a mi się udało nawet jeszcze taniej kupić bo na morelach było promo wtedy za 1190zł z przesyłką  :D także chyba teraz nie do osiągniecia cena za nową :D

Użytkownik SalwerJr edytował ten post 09 czerwiec 2021 14:38

daemon

daemon

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów
Ja również nie. Może zdarzyć sie tak, że moc się automatycznie trochę zmnieszy jak osiągnie zbyt wysoka temperaturę.
Po skończeniu wystarczy kilka minut zostawić aby się schlodzila

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych