Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Porsche GT3-R button box kokpitu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Everlost

Everlost

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 117 postów
Cześć.
Przedstawiam wam częściowy wynik mojej pracy. Częściowy, bo zostało mi podłączyć jeszcze przycisk aktywujący nawiew, który aktualnie mam zamiar budować.
Uczciwie mówiąc Arduino w tym przypadku sprawdza się bardzo fajnie, ale enkodery myśle, że kiedyś zmienię. Muszę sprawdzić czy CTS’y się wpasują.

Dajcie znać co myślicie.

Glaniu

Glaniu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

SUPER !!

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 652 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa

Nie mogę uwierzyć że tak profesjonalnie Ci to wyszło. Szacunek.

Jakie są wymiary tego BB?

Tez chcę takie coś, pod warunkiem że uda mi się to gdzieś wcisną, kierownica Porsche już jest.

Mniej więcej ile kasy trzeba szykować, jeżeli to nie tajemnica.

Szkoda ze się nie pochwaliłeś że coś takiego robisz, byś od razu dwa zrobił, może wyszłoby taniej. Hehe

Użytkownik worms14pl edytował ten post 14 czerwiec 2021 07:45

Rig

PC

Everlost

Everlost

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Nie mogę uwierzyć że tak profesjonalnie Ci to wyszło. Szacunek.
Jakie są wymiary tego BB?
Tez chcę takie coś, pod warunkiem że uda mi się to gdzieś wcisną, kierownica Porsche już jest.
Mniej więcej ile kasy trzeba szykować, jeżeli to nie tajemnica.

Wymiary tak z głowy to Ok 20x40cm, a co do kasy to w sumie trochę wyszło. Nie powiem ci dokładnie ale przesyłki najwiecej podbiły cenę.
Myśle, że 400/500zl poszło.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych