Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Jaki hamulec ręczny do asseto corsa na x-box x series?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

mgdz

mgdz

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 45 postów

Witam .Pomoże ktoś? Szukam jakiegoś hamulca ręcznego do asseto corsa na platformę xbox  1200zł na tss sparco to trochę za dużo. Macie coś sprawdzonego?

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 147 postów
  • PSN id:Arni_STI
  • LokalizacjaSiedlce

Na konsoli nie masz wyboru jeśli chcesz progresywny; Tss + (o ile producent obiecuje progresywne działanie), albo używanie shiftera th8a w trybie sekwencyjnym jako rękaw, albo reczny firmy Activer, który wciska guzik na bazie kierownicy i to też oczywiście 0-1, albo oczywiscie własnoręczne wciskanie guzika.

Swoją drogą przysiągłbym, że odpowiadałem na taki sam post kilka dni temu o.O

1zboro1

1zboro1

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Nie mylisz się xD

PC: AMD Ryzen 5 2600; MSI B350 Tomahawk; Patriot Viper 4 2x8GB 3000MHz; Zotac GTX 1060 6GB AMP! Edition; Seasonic Focus Plus Gold 650W; SPC Fortis 3 V2, be quiet! Pure Base 600

Peripherals: Thrustmaster T300RS GT Edition + T-LCM; Logitech G Pro Wireless; Sharkoon Skiller Mech SGK3 Brown; HyperX Cloud II; Gigabyte G27Q; Acer K242HL

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 147 postów
  • PSN id:Arni_STI
  • LokalizacjaSiedlce

Nie mylisz się xD

Myśleli ludzie że będzie grane za 4zł bo Game Pass, a tu zonk, trzeba bulić gdzie indziej, jak to na konsoli ;). Mam szczęście, że trafiłem TSS+ używanego, jest dla mnie trochę na wyrost i drukowany rękaw SimMasters za 160zł mi do PC wystarczał, ale przy okazji ugrade'u ten rękaw oprócz lepszej jakości obsłuży mi PS5 i potencjalnie Xboxa. 1200 bym nie dał, a 900 już aż tak bardzo nie bolało... (tak, wmawiam sobie)

1zboro1

1zboro1

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

To dobrze że narazie mi GPU jeszcze działa. Niby mam gware do 2023, ale wątpie aby mi wymienili na nową 1060 jakby w tym momencie padła, bo biznes się nie opłaci

PC: AMD Ryzen 5 2600; MSI B350 Tomahawk; Patriot Viper 4 2x8GB 3000MHz; Zotac GTX 1060 6GB AMP! Edition; Seasonic Focus Plus Gold 650W; SPC Fortis 3 V2, be quiet! Pure Base 600

Peripherals: Thrustmaster T300RS GT Edition + T-LCM; Logitech G Pro Wireless; Sharkoon Skiller Mech SGK3 Brown; HyperX Cloud II; Gigabyte G27Q; Acer K242HL

mgdz

mgdz

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 45 postów

Nie mylisz się xD

mgdz

mgdz

Amator

• Użytkownicy