Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

iRacing

Steam online

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

jakobowskim

jakobowskim

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • STEAM ID:jakobowskim
  • Xbox Live:Marcin5169
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Szanowni!

Przeglądałem forum w poszukiwaniu tematów związanych z jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozbudowanych symulatorów - iRacing i o dziwo nie udało mi się nic znaleźć - stąd proponuję założenie tego tematu.

Od blisko tygodnia sam jeżdżę w iRacing i moje doświadczenie jest mega pozytywne - kiedyś ściganie się z innymi na żywo zawsze przyprawiało mnie o ścisk w żołądku i przeważnie kończyło się po pierwszym zakręcie, a teraz to powoli staje się normalne wraz ze wzrostem umiejętności i regularności w ściganiu. 

Czy są tutaj inni entuzjaści iRacing? Fajnie byłoby się dzielić tutaj swoimi doświadczeniami i myślami na ten temat. Możemy dodać się też do znajomych bezpośrednio w iRacing i umówić na wspólne treningi/wyścigi, dajcie znać! :D 

PS. Na iRacing możecie mnie znaleźć pod nazwiskiem: Marcin Jakóbowski (numer klienta - 668851)

Mallgron

Mallgron

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
Akurat w iRacing nie jeżdżę, ale na forum jest cały dział poświęcony tej grze, myślę że tam uda się znaleźć więcej ludzi :)

pugi

pugi

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 90 postów
  • STEAM ID:iTzPugi
  • PSN id:iTz_Pugilicious
  • LokalizacjaWarszawa

https://simrace.pl/f...yskusja-ogólna/;)

AMD Ryzen 7 3700X | Asus TUF Gaming X570 | GIGABYTE 3080 |
SIM LAB GT1 EVO | Simucube 1 | Heusinkveld Ultimate Sim Pedals | Aiologs Shifter |Heusinkveld Handbrake |
SIMLINE Gear | 4,3" Dashboard | Porsche GT3-R rim | McLaren 720S rim |

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Steam, online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych