Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Dźwięk 5.1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Maskerano

Maskerano

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Witam

Mam pytanie jak zrobić podłączenie głośników pod kompa aby uzyskać dźwięk w Iracing na 5 kanałów. Posiadam zestaw logitech Z906  i płytę  główną as rock stell legend z 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC897 Audio Codec), Nahimic Audio  

Czy wystarczy podłączyć kablem optycznym i po sprawie czy Jackiem 3.5 mm ? I gdzie w windowsie to ustawić. Posiadam jeszcze zewnętrzną kartę dźwiękową sound blaster x  nie posiada optyka i bardziej pod słuchawki jest przeznaczona. Ze względu na redukcje szumów może jest opcja ją wykorzystać. Dzięki 

Glaniu

Glaniu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 489 postów
  • LokalizacjaKraków

Po optyku nie będziesz miał 5.1

YANIcom

YANIcom

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 845 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

...a dlaczego miał by nie mieć?

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

pugi

pugi

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów
  • STEAM ID:iTzPugi
  • PSN id:iTz_Pugilicious
  • LokalizacjaWarszawa

Po optyku nie będziesz miał 5.1

Oczywiście że bedzie miał, ja podpinałem zestaw logitecha 5.1 do playstation 3 po optyku i działało 5.1 ;)

76561197979174404.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych