Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Chętni na ligę DiRT Rally 2.0 by SimRace.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Ankieta: Liga DiRT Rally 2.0 (10 użytkowników oddało głos)

Wziąłbyś udział w takiej lidze?

1. Tak (10 głosów [100.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 100.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Czołem!

Jak niektórzy widzieli na Discordzie (bądź też nie) jest możliwość zorganizowania ligi rajdowej w Dircie. Jednak zanim do czegokolwiek by doszło, musimy mieć pewność że będą chętni zanim zaczniemy jakiekolwiek prace, które ostatecznie mogłyby pójść na marne. Dlatego robie ankięte i proszę o odpowiedź czy byliby jacyś chętni na ewnetualną ligę - myślę że jakieś 25-30 osób to minimum. Jeśli wszystko się uda to pierw jakieś 1-2 eventy na testy i rozruszanie kości, jeśli chętni dalej będą (a może i dojdą nowi?) to ruszymy z pełnoprawnym sezonem.

Jest jeszcz ewentualna możliwość stworzenia tej ligi pod kątem multiplatformy, ale to nie jest coś co mogę obiecać. Chcemy wyciągać dane z RaceNet na podstawie SteamID64 (tak jak w ACC), a wiadomo że na konsolach działa to inaczej i na chwile obecną po prostu nie wiadomo czy jest to wykonalne. Także to traktujcie jako ciekawostkę, możliwość, a nie coś co będzie na sto procent.

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1927 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth

Jak ruszy kiedyś liga Simrace.pl na Richard Burns Rally czeski plugin (najlepszy symulator rajdów ever :), gorąco rekomendowany przez Kubicę, Gryazin'a i wielu innych kierowców rajdowych) ta ja i chyba nie tylko ja pisze się w ciemno oczywiście... może doczekam. DR/DR2/WRC10,9,8..itd nie moja bajka niestety ale życzę wszystkiego dobrego i powodzenia inicjatywy miłośnikom DR2 :)

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 19 wrzesień 2021 16:33

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with Kollmorgen AKM53G motor with Hengstler AD58 encoder, powered by Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor
PC - still under construction

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych