Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Nascar 21:Ignition

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Pytanie natury ogolnej , poniewaz powstaje  nowa scigałka na oficjalnej licencji Nascar pod w/w tytułem czy byliby chetni do poscigania sie po owalach ? Ja jako pierwszy deklaruje sie zreszta gre kupie i tak ..pytanie czy byloby  nas wiecej i warto  myslec o jakiejs ewentualnej lidze .Pozdro ..

P.S wrzucam linka na steam gra  na razie jest w preorderze, wyjsc ma 28 pazdziernika :)

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Użytkownik Baron edytował ten post 07 październik 2021 14:26

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Ja chętnie sprawdzę czy jest to warte uwagi. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Ja chętnie sprawdzę czy jest to warte uwagi. 

No i widzisz dlatego pytam ..bo probowalem jezdzic Nascar na Iracingu ..ale glownie ludzie z Usa jezdza ..roznie to z pingami bywalo ..a tutaj gdyby troszke chetnych bylo no i oczywiscie zakladajac ze gra warta bedzie swieczki ..mozna by sie o jakas mala chocby lige pokusic....Zobaczymy pod koniec miesiaca ... ;)

kratom

kratom

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
  • STEAM ID:kratom
  • Origin ID:kratom1980
  • Xbox Live:kratom1980
  • LokalizacjaBiałystok

A próbowaliście NASCAR Heat 5 ? Gra nie jest taka stara bo z zeszłego roku i też oficjalna licencja : "zawiera wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i samochody z trzech krajowych serii NASCAR, a także Xtreme Dirt Tour, ścigając się na 39 autentycznych torach."

Wrzucam pytanie bo gra jest ponad 3 razy tańsza więc może i chętnych byłoby więcej ?

Pozdrawiam

-----------------

Mój zestaw: Playseat Challenge, TX-RW + Rally Wheel Add-On Sparco R383 Mod + TM Open Wheel Add-On + Ręczny od Activer (+własne mody).

Było: Xbox One

Jest: Acer Nitro N50-610 | i5 10400F | GTX 1660 Super 6GB | 16 GB RAM DDR4 2666 MHz (2 x 8 GB 1333 MHz) | 

mrc

mrc

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaPolska

A próbowaliście NASCAR Heat 5 ? Gra nie jest taka stara bo z zeszłego roku i też oficjalna licencja : "zawiera wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i samochody z trzech krajowych serii NASCAR, a także Xtreme Dirt Tour, ścigając się na 39 autentycznych torach."

Wrzucam pytanie bo gra jest ponad 3 razy tańsza więc może i chętnych byłoby więcej ?

Uruchamiałem NASCAR Heat wersje 3, 4 i 5. Żadna z nich mnie nie przekonała, model jazdy dość arcade'owy.

Tej najnowszej 21 nie znam.

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1359 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Ingition to zupełnie nowy początek serii, gra powstała prawie od zera, a nie ciąg dalszy Heat: Unreal Engine, fizyka od Studio 397 - Motorsport Games oficjalnie przejęli ich w tym roku - rodem z rFactora 2, laserowo skanowane tory i tak dalej.

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Tak jak Plupi napisal powyzej ..zwrocilem uwage na ta gre ze wzgledu wlasnie na te elementy ..Heat to typowa arkadowka ...ktora uzyskala prawa do uzywania nazwisk nazw torow itd. Nascar 21 Ignition to gra z innym podejsciem i na pelnej oficjalnej licencji Nascar . Tak naprawde nie wiadomo czy to tez bedzie tytul ktory przyciagnie na dluzej w postaci wyscigow online lig itp.Mam nadzieje ze tak  probowalem na IRacing ovali i zabawa byla przednia ale jezeli ktos z was ma swiadomosc ile jest torow Nascar  to pewnie zrozumie mnie ze w ktoryms momencie mialem wyjscie nie wejsc  w te ligi albo wejsc , zabulic jak za zboze i pakowac sie do rozwodu ;).Dlatego  wydatek 50 euro zakladajac ze Ignition bedzie na tyle  dobry zeby  pobawic sie w to ciut powazniej to pikus ...znaczy Pan Pikus .. :)

Użytkownik Baron edytował ten post 19 październik 2021 13:44

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

No niestety panowie poogladalem troche filmow z opiniami o grze  w wersji ..wyglada ze beta udostepnionej niektorym youtuberom i opinie nie sa zachecajace .. dopadla ich przypadlosc wielu wydawcow w dzisiejszych czasach ... wydanie gry z bugami niedokonczonej z wieloma niedociagnieciami itd. itp. byle tylko juz szybko plynela kasa ... Szkoda choc niektorzy maja nadzieje jeszcze ze beda poprawki ale biorac pod uwage ze gra ma byc wydana za kilka dni niespelna   ..nie wyglada to obiecujaco .. Szkoda bo juz ostrzylem sobie zeby .. :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych