Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Przywitaj się i napisz kilka zdań o sobie

927 odpowiedzi w tym temacie

The.Michał

The.Michał

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWLKP

Cześć!

O simracingu nie wiem nic, do tego jestem mało komputerowy :) Po bardzo długiej przerwie spowodowaną grubszą kontuzją wracam do kartingu. Już czysto amatorsko i tylko dla siebie.

Ponieważ w realu nie mogę jeździć wyścigów, to uprawiam typowy Time Attack. Pomyślałem więc, że ściganie wirtualne da mi namiastkę jazdy w grupie i pozwoli spędzić więcej czasu w fotelu. rig zaprojektowany, profile kupione tylko czasu brak na skręcenie wszystkiego do kupy. Dziękuję za przyjęcie. Pozdrawiam!

raul791

raul791

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • STEAM ID:raul791_PL
  • LokalizacjaTarnów

Cześć wszystkim!

W simracingu jeżdżę (choć to za dużo powiedziane :D ) od mniej więcej 2017 roku, ale wcześniej też trochę bawiłem się w symulatory (rFactor, GTR 2, cała seria Gran Turismo itp.) - teraz po prostu trochę "poważniej".

Mam sprzęcik od Thrustmastera (T300rs, TH8A, T3PA Pro z modem loadcell), który właśnie wymieniam na Fanateca i kokpit Next Level Racing F1GT (tą pierwszą wersję, nie nową F-GT). Głównie jeżdżę obecnie w iRacing od czasów pandemii, ale jeżdżę też rozrywkowo od kilku lat w RaceRoom, AC, ACC i czasami Project Cars 2.

Na razie trenuję dużo w iRacing do wyścigów endurance i dobijam do licencji B, dającej mi możliwość udziału we wszystkich wyścigach (prócz ultra-alienowych z A i PRO). Jak tylko nabiorę więcej doświadczenia to będę poszukiwać chętnych do wyścigów endurance drużynowych w iR - bez spiny, bez nacisków na pierwsze miejsca, jedynie czysta jazda dla przyjemności, mogą być nawet ostatnie miejsca :D 

Pozdrawiam wszystkich!

124816

124816

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPoznań

Cześć wszystkim.

Moją pasją są samochody i jeżdżę na trackday'ach.

Zainteresowałem się simracingiem w nadziei na trening, poznanie innych samochodów/torów oraz cięcie kosztów (czas w prawdziwym samochodzie na torze jest ograniczony z racji $$$).

Pozdrowienia!

Łukasz

Arnoux

Arnoux

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Wilanów

Ciao tutti, dzień dobry! 

Mam na imię Paweł, mieszkam w Warszawie. Mam ścisłe, codzienne korelację z motoryzacją, ponieważ pracuję w salonie Mercedesa. Pracę, którą postrzegam jako hobby, łączę ze studiami na kierunku zarządzania. Jestem zafascynowany, a wręcz zawładnięty przez motorsport. Miałem nieopartą przyjemność pojawić się na wyścigu Le Mans, czy dwukrotnie odwiedzić Red Bull Ring podczas zmagań Formuły 1. Wolne czasy licealne spędzałem na zabawie w simracingu, do którego postanowiłem wrócić, oczywiście w mniejszym wymiarze. 

Pozdrawiam! 

v-ride

v-ride

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Cześć wszystkim,

nazywam się Marcin, jazdą w sferze komputerowej zajmuję się odkąd pamiętam. Obecnie mocno zajęty jestem RR3 w wersji mobilnej, jednak postanowiłem iż rozbuduję swój park rozrywki zakupując zabawki pozwalające poczuć WIĘCEJ. Tak więc teraz rozkręcam serię Forzę i GT na XBOX i PS4.

Pozdrawiam wszystkich

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Serdecznie witamy wszystkich zapaleńców  :hejka:  Składajcie sprzęty i trenujcie bo wkrótce ruszamy z nowymi sezonami!

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
HubertTech uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

kaz

kaz

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów
  • LokalizacjaChorzów
Kurczę, chyba też muszę w końcu uzupełnić stopkę z PC i rigiem, avatar, no i w końcu się przedstawić, bo trochę wstyd, że tyle czasu już zeszło, a w samym simracingu siedzę już (z częstymi przerwami ofc) z 20 lat ;D Ale tyle pisania, a lenistwo górą... xD

Użytkownik kaz edytował ten post 28 lipiec 2020 19:19

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

@kaz, przed pierwszą rocznicą masz jeszcze szansę z wszystkim zdążyć   :P

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
HubertTech uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa

@kaz ja Cię chyba jeszcze kojarzę z simracing.pl, nie mylę się? :)

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

Rig

PC

kaz

kaz

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów
  • LokalizacjaChorzów

Nie inaczej. A jeszcze przed czasami simracing.pl się było na CFS (Centrum Fanów Symulatorów) - stare czasy, Grand Prix Legends itd. Któż to dziś pamięta ;)

WueM

WueM

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • STEAM ID:MTSkurwysynu
  • LokalizacjaKatowice

Cześć wszystkim, jestem Mateusz rocznik '92, mieszkam w Katowicach. Simracingiem zainteresowałem się kilka lat temu ale jakoś nie było chęci kończenia z CS:GO.

Aktualnie się zmobilizowałem po zakupie kilku gier na Steam, stwierdziłem że jak mam grać w wyścigi to tylko na kierownicy i tak oto jestem :)

Mam nadzieje że Simracing wciągnie mnie tak jak FPS...

Maskerano

Maskerano

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Witam. Jestem Marek ze Szczecina  37 lat. Simracingiem zainteresowałem się kilka miesięcy temu. Obecnie jeżdżę sobie w Assetto Corsa na ps4 i kierownicy Fanatec Csl F1 wiem że konsola to nie PC. Jestem w trakcie składania nowego kompa i w tedy zobaczę jak to będzie w inne tytuły. Temat sima bardzo mi się spodobał także będzie to przygoda na dłużej. 

placia

placia

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Lokalizacjalubin

Siemanko dla wszystkich forowiczów 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych