Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Przywitaj się i napisz kilka zdań o sobie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1123 odpowiedzi w tym temacie

H3nioo

H3nioo

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Cześć, jestem Adrian.

Od niedawna interesuję się wyścigami co spowodowało iż kupiłem swoją pierwszą kierownicę.

Mam nadzieję że wciągnie mnie ta zabawa na dłużej.  :D

Kamiru

Kamiru

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaUK

Cześć!

Mam na imię Kamil.
Totalny amator, który dopiero przymierza się do zakupienia swojego pierwszego zestawu do sim racingu. 
Przez lata grałem w przeróżne gry wyścigowe używając pada, ale dopiero kilka tygodni temu trafiłem na filmik o sim racingu, który można powiedzieć otworzył mi oczy, że jest to o wiele bardziej rozbudowany temat niż mi się wydawało. Na tym samym filmiku wypowiadał się Rafał Ranuszkiewicz z Waszej społeczności, więc stwierdziłem, że warto tutaj szukać informacji. :)
Liczę na owocną współpracę i miejmy nadzieję do zobaczenia na torach!  ;)

Dziękuję :) 

tomaszhalk

tomaszhalk

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Witam,

Marcin z tej strony :) 

Rocznik 93, prawko od 11 lat, grubo ponad 300 000 km na drogach na żywo, doświadczenie w simracingu praktycznie żadne :P

Od kilku miesięcy i pandemii i rosnącej ceny za zabawę na torze razem z ojcem bawimy się ściganie na PS5 :D

Pozdrowionka dla wszystkich :)

Boniek

Boniek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • PSN id:boniek_pl ; GTPL_BONIEK
  • LokalizacjaCzaplinek

Witam, tu Cezar,

Wróciłem do jazdy po dłuższej nieobecności. Początki to PS3 i GT5 i DFGT. Po graniu niezliczonej ilości godzin online, trafiłem na pierwsza edycję GT Academy w PL. Mega fajna i przyjemna impreza, spotkałem tam dużo znajomych, z którymi grałem tylko online. Później jakoś samoczynnie gra poszła w odstawkę, GT6 prawie nie ruszyłem i zaczęło mi się "życie". 

W tym roku z okazji premiery GT7 postanowiłem wrócić do ścigana, kupna kierownicy itd, Zanim odbyła się premiera Gran Turismo, kupiłem AC i wciągnęło jak bagno. Teraz śmigam w ACC i ostro trenuje. 

Pochwalę się DIY standem pod T150. Nie jest super stabilny, ale daje mi wystarczająco dużo frajdy. Na razie skromnie, choć w głowie już mam upgrade i wymiany standa na coś gotowego, ale to mnie chyba najpierw żona z domu wyrzuci xD. Pierwsze co to wymiana na T3PA lub jeśli trafię na dobrą cenę to T-LCM.

Załączone pliki

Krzysztof1981

Krzysztof1981

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • STEAM ID:kmlynarczuk09
  • LokalizacjaSulmierzyce

Witam

Krzysztof z tej strony rocznik 81 -:) 

Od czasu do czasu lubię się pościągać, może czas na jakąś mała ligę 

Pozdrawiam 

CorazSzybciej

CorazSzybciej

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Cześć,

jestem zielony w temacie simracingu, szukam informacji jak zacząć.

distomek

distomek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Discord:tomasze63
  • Xbox Live:toooomasz
  • PSN id:solarpk
  • LokalizacjaGliwice

Witam serdecznie,

Tomek z tej strony, 30 lat, Gliwice

Gram głównie na PS i Xboxie, postanowiłem zakupić pierwszy zestaw do jeżdżenia bo pad już się "znudził" jak i również poznać ciekawe nowe osoby  :)

Pozdrawiam

En3rgy

En3rgy

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Witam wszystkich. Swiezak w racingu zaczyna przygode w ACC. Zobaczymy czy sie polubimy z ACC. Pozdrawiam

StayLowCrew

StayLowCrew

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • STEAM ID:Rianii
  • Origin ID:Rianka#9620
  • Xbox Live:Rianka#9620
  • LokalizacjaWarszawa

Cześć wszystkim. Jestem Mateusz i jestem z warszawy. Jestem mechanikiem samochodowym z powiązaniami z amatorskim motosporcie. Trochę startów w kjs czy track dayach, z przewagą mocnego streetu. Z względu na obecny taryfikator i sprzedania prawie wszystkich projektów chciałem spróbować pobawić się w simracing i jestem w trakcie kompletowania pierwszego setu. Nigdy nie siedziałem za bardzo w grach(zawsze wolałem siedzieć w garażu zamiast przed pc) Ale za namową mojej narzeczonej pożyczyłem od znajomego pierwsza kierownice(logitech formula force ex) i już po paru dniach jest za mało wrażeń :haha: więc trzeba trochę bardziej się w to zagłębić. Na ten moment xbox: asetto corsa, forza motosport i PC: Life for Speed(głownie dla driftu i wspomnienia czasów kiedy istniał tanidrift.pl )

HarryZg

HarryZg

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
Cześć wszystkim 👋🏻

Krótko o sobie. Mam na imię Maciej jestem z Zielonej Góry.
Zaczynam przygodę z domowym symulatorem. Gram tylko na PS4. Na tą chwilę używam tylko kontrolera PS. Jeżdżę w GT Sport, Dirt Rally 2.0 , F1 2019.

Sky-Yu

Sky-Yu

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Cześć,

Z tej strony Adam z Chorzowa, rocznik 90.

Gram na PC, właściwie tylko w F1 ( do 2018 aż do obecnej 2021). Choć nie ukrywam, że zamierzam również spróbować swoich sił w innych seriach.

Od października posiadam i używam Thrustmaster t300 rs ale planuje zrobić upgrade.

Gas Man

Gas Man

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Discord:Cezary Bienkowski#382
  • STEAM ID:76561198005505642
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Czesc,

Jestem Czarek z Sokolowa Podlaskiego, rocznik '83.

Fan F1 i wyscigow samochodowych. Marze o zobaczeniu wyscigu NASCAR na zywo w Stanach. 

Przygoda z grami wyscigowymi zaczela sie u mnie z pojawieniem sie pierwszego Gran Turismo na PS1 w latach 90tych. Grubo rzezbilem wtedy. Kochalem ta gre! Pozniej czesc druga, trzecia i dluga przerwa az do 2010. Chwilowa przygoda z F1 2010 i F1 2013 na Xbox 360 i znow przerwa az do teraz kiedy to postanowilem zrealizowac swoj projekt budujac rig i wrocic do scigania online. Jezdze w ACC od trzech miesiecy, a dokladnie od rozpoczecia rozgrywek Amateurs Club Season 5. Dolaczajac do rozgrywek mam powod, zeby zapoznac sie z torem i trenowac do kolejnego wyscigu zapoznajac sie tym samym z ACC i technika jazdy.  

Jezdze na PC z trzema monitorami w aluminiowym rigu od SimLab

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na torze 

Czarek (Gas Man) Bienkowski 

Użytkownik Gas Man edytował ten post 13 czerwiec 2022 14:21

sksenik

sksenik

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • STEAM ID:76561198366013125
  • LokalizacjaImielin

Witam wszystkich. Już bliżej mi 50, ale chciałbym pośledzić i poczuć adrenalin wyścigów

Pozdrawiam

sir_koks

sir_koks

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
Witam.
Mam na imię Rafał. Niedawno zaopatrzyłem się w swoją pierwszą kierownicę i mam nadzieję, że dzięki temu forum rozwinę swoje umiejętności jako wirtualny kierowca ;)
Do zobaczenia na wirtualnych torach:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych