Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Kierka do 2000 pln

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Bart Siskin

Bart Siskin

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
Cześć wszystkim.

Szukam zestawu w budżecie około 2000 pln.
Czytałem poradnik na forum, ale od publikacji minęło już trochę czasu i z tego co widziałem na rynku pojawiły się nowe modele, chociażby thrustmaster t248. Co myślicie na temat tego sprzętu?

Miałem kiedyś logitech g29 pod ps4. Kierka fajna, choć głośna. Pedał hamulca dramat no i problem z ewentualnym upgradem o inne kierownice. Możecie polecić level wyżej niż g29?

Zastanawiałem się nad thrustmaster gt300, ale ostatnimi czasy ciężko w ogóle dostać taki sprzęt.

Kierka planowo będzie podłączana pod PS4 w przyszłości upgrade na PC, ale do tego czasu pewnie wymyśle kolejny upgrade kierownicy na coś bardziej PRO.

Pomożecie?

RallyPL

RallyPL

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaKraków

Do 2000 zł najlepszą opcją będzie Thrustmaster T300 RS GT. Normalna cena tej kierownicy to 1799 zł jednak często jest do wyrwania na promocjach za 1299 zł. Bez problemu ten model znajdziesz w każdym większym sklepie.

AMD Ryzen 9 5950X | Asus STRIX X570-E | ZOTAC RTX 3080 Trinity | 64 GB Corsair Dominator Platinum | 4TB SSD Samsung M.2 | Phanteks Eclipse P600s 
Fanatec Podium DD1 | Heusinkveld Sim Pedals | Fanatec Shifter V1.5  | TSS Sparco MOD+ 
| Simetik K2 | Samsung Odyssey G9 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych