Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Nowy wypust T300RS GT

ZAKUPY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

K2Core

K2Core

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Hejka!
Jako, że czytałem Wasze forum szukając informacji o tym w co się zaopatrzyć na start przygody, to chciałbym się z wami podzielić pewną rzeczą, której nie widziałem nigdzie na necie.

Wczoraj zamówiłem T300RS GT z Morele.net i dzisiaj kierka przyszła. Za to na bazie zamiast standardowego przełącznika PS3 / PS4 widniał przełącznik PS5 - PS4 / PC

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

tak samo na pudełku:

Szukając recenzji, czytając opinię etc. nie spotkałem się jeszcze z tą nowszą edycją.
Czy miał ktoś z nią do czynienia i wie czy zmieniło się coś w środku?

Niestety nie mam żadnego doświadczenia z kierownicami, żeby po użytkowaniu stwierdzić, czy czymś się różni od poprzednich, ani też chęci aby rozbierać nowiuśki sprzęt i spojrzeć do środka (czy np. wentylator dostał upgrade).
Przeglądałem też OLX / Allegro za używkami i tam widziałem parę modeli zakupionych w listopadzie tamtego roku (zgaduję, że na promocji bodajże w media expert wtedy latały po 1300) - i one wszystkie też miały przełącznik PS3/PS4.

Tak więc może i taki suchy komunikat, że coś takiego istnieje nie daje Wam dużo informacji, ale myślę, że dla osób które szukają aktualnie kierownicy może być przydatna, bo być może z nowym wypustem zostało poprawione parę rzeczy, więc kupno używki z prawie pełną gwarancją za 1300 ziko przestaje być tak kuszące, gdy po 1600 istnieje, być może, poprawiona wersja.

mrc

mrc

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaPolska

Wczoraj zamówiłem T300RS GT z Morele.net i dzisiaj kierka przyszła. Za to na bazie zamiast standardowego przełącznika PS3 / PS4 widniał przełącznik PS5 - PS4 / PC

W dziale wsparcia support.thrustmaster.com też już zaktualizowano grafikę i widnieje przełącznik PS5-PS4 / PC:

bIXg0gu.png

Pod koniec grudnia pojawiła się wersja firmware oznaczona numerem 34, która wspiera nowy tryb PS5 i zmienia kolory świateł LED:

Czy Thrustmaster fizyczniezmienił coś w środku urządzenia? Nic oficjalnie nie wiadomo, na pewno najnowszy firmware można wgrać do starszych urządzeń.

Tms

Tms

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
Posiadam nowsza wersję, w środku nic się nie zmieniło. Słabnący ffb przy wysokich ustawieniach w dalszym ciągu występuje (przynajmniej u mnie)

tiroy

tiroy

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • STEAM ID:76561198166954488

Czy Thrustmaster fizyczniezmienił coś w środku urządzenia? Nic oficjalnie nie wiadomo, na pewno najnowszy firmware można wgrać do starszych urządzeń.

No cóż, jeśli chodzi o środek to fizycznie sam zmieniłem, mianowicie jak poniżej. Miejsca jest dość, trzeba tylko wykombinować blaszkę do zamontowania wentyla i krótkie wkręty (dodałem dodatkowe podkładki dystansujące). Ponownie Sunon

, cicho, tanio, wydajnie i nie trzeba się wypruwać na osławione Noctuy.

Może to autosugestia, ale wydaje mi się, że ffb jest jakby stabilniejszy, słabnięcia nie ma żadnego.

Załączone pliki

Tms

Tms

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
Jak podłączyłeś drugi wentylator? Oba idą na jednej kostce z płyty?

tiroy

tiroy

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • STEAM ID:76561198166954488

Na jednej kostce, oczywiście równolegle.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZAKUPY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych