Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Acer Predator Cup 2022

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

PredatorCup

PredatorCup

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Predator.polska zaprasza Was wszystkich na największą imprezę sim racingową roku - Predator Sim Racing Cup 2022 ( https://acer.co/3uBme0F ), która może być pierwszym krokiem do profesjonalnej kariery!

By się zarejestrować wystarczy mieć grę Assetto Corsa na Steamie (lub kupić ją z aż 80% rabatem!) i pobrać dedykowany samochód i tor. Kwalifikacje odbędą się w dniach 2-5 maja, a 26 uczestników, którzy wykręcą najlepsze czasy, już 7 maja weźmie udział w 30-minutowym wyścigu o tytuł mistrza Polski. 

Nagrodą dla zwycięzcy będzie:

• Nagroda pieniężna w wysokości 1000 euro

• Komputer Orion 3000

• Oficjalna koszulka R8G i czapka wyścigowa

Predator_Cup_2022_Banner_Small_v3.jpg

Dwóch najlepszych kierowców krajowego finału zostanie zaproszonych do rywalizacji w wielkim finale, aby wyłonić kolejnego profesjonalistę, który zapewni sobie miejsce w zespole wyścigowym Romaina Grosjeana.

Brzmi to naprawdę super!

Nie pozostaje więc nic innego, jak rejestrować się i rozpocząć treningi! Powodzenia!

Rejestracja >> https://bit.ly/3vczEzv

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Zapraszam na międzynarodowy finał Acer Predator Cup 2022.

Wtorek 19:40 start!

FINAŁ ACER PREDATOR CUP 2022

Na torze 2 świetnie nam znanych zawodników z Polski:

• Jakub Charkot
  • Mateusz Tyszkiewicz

Obaj zwyciężyli w finałach krajowych imprezy i teraz zmierzą się w gronie 24 najszybszych simracerów z całej Europy.

unknown.png

W czasie relacji przeprowadzimy giveaway dla widzów z konkretnymi nagrodami od Acera:

• monitor gamingowy 
  • klawiatura mechaniczna
  • 3x myszka Predator

Studio prowadzą:

• Rafał Ranuszkiewicz simracer i komentator esportowy
  • Maciej Jermakow - dziennikarz sportowy, ekspert F1
  • Robert Liszka - pasjonat esportu, ekspert FIFA

Relację obejrzycie na kanale youtube SimRace i LisekHD, do zobaczenia!

https://www.youtube..../LisekHD/videos

Oficjalna strona Turnieju

https://www.acer.com...edator-cup-2022

Turniej Acer Predator Cup 2022

To druga edycja imprezy rozgrywanej na symulatorze Assetto Corsa. W tegorocznej edycji ścigamy się trzema supercarami Mercedes AMG GT3, McLaren 650S GT3,

Lamborghini Huracan GT3 na brytyjskim torze Silverstone.

W zawodach startują zawodnicy z wielu, głównie europejskich krajów (plus Turcja i ZEA) podzielonych na regiony wyścigowe. Kraje liczniejsze rozgrywały własne puchary narodowe jak Niemcy, Francja czy Polska, natomiast mniejsze miały połączone rozgrywki jak kraje nordyckie czy Czechy ze Słowacją. Ze względu na wojnę na Ukrainie udziału nie wzięła Rosja i Ukraina.

O finałach

Międzynarodowy finał imprezy rozegrany zostanie 14 czerwca, wystartują w nim zwycięzcy narodowych eliminacji, po dwóch z każdego regionu, łącznie 24 zawodników. Wśród nich reprezentanci Polski: Jakub Charkot i Mateusz Tyszkiewicz. Międzynarodowy przekaz będzie transmitowany na Twitchu i komentowany przez Lewis'a McGlade and David'a Christie. Relację w Polsce zapewnia SimRace.PL wspólnie z komentatorami Rafałem Ranuszkiewiczem, Maciejem Jermakowem i Robertem Liszką. Ponieważ w wydarzenie zaangażowany jest znany szwajcarski kierowca wyścigowy Romain Grosjean, liczymy, że pojawi się też w przekazie i postara odpowiedzieć na kilka naszych pytań.

Nagrody

Pula nagród obejmuje nagrody pieniężne oraz sprzęt komputerowy marki Acer Predator.
W wielkim finale, można zawalczyć też o członkostwo w profesjonalnym teamie Romana Grosjean'a R8G E-Sports!

https://www.r8gesports.com/

https://www.facebook.com/r8gesports/

0334.jpg

0333.jpg

O marce Acer Predator

Acer to renomowany tajwański producent sprzętu komputerowego a produkty Predator to jego topowe gamingowe rozwiązania takie jak monitory, słuchawki, klawiatury, myszki a także gotowe komputery czy laptopy.

Najnowsze propozycje producenta można podejrzeć na dedykowanej stronie prezentującej obecne i nadchodzące sprzęty Acer Predator.

https://www.acer.com...or-new-products

Ciekawostka - pierwszy monitor 300Hz w rozdzielczości 1440p, model Acer Nitro XV272UKF

Acer Nitro XV272UKF to pierwszy monitor QHD z matrycą o odświeżaniu 300 Hz

Jako, że sam używam do grania i pracy modelu Acer Predator X34, to mogę te sprzęty polecić jako solidnie wykonane i wyposażone w topowe ficzery technologiczne.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Elvis uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

rauf

rauf

Lista startowa finału międzynarodowego Acer Predator Cup 2022 prezentuje się następująco:

Włochy

1. Manuel Biancolilla
  2. Lucas Melai

Czechy i Słowacja

1. Adam Pilo
  2. Lukáš Přáda

Portugalia

1. Rafael Lobato
  2. Rafael Malho

Hiszpania

1. Bruno Rodriguez
  2. Javier Cifuentes

Zjednoczone Emiraty Arabskie

1. Ahmed Ghareeb
  2. Abdulrahman Alsarami

Niderlandy

1. Ghovand Keanie
  2. Laurens De Rijk

Dania, Szwecja, Norwegia

1. Tobias Olsson
  2. Rasmus Busk

Turcja

1. Ufuk Baba
  2. Mertcan Solak

Polska

1. Jakub Charkot
  2. Mateusz Tyszkiewicz

Wielka Brytania

1. Anjan Amuthan
  2. Tom Churchouse

Francja

1. Gael Valero
  2. William Jousseaume

Niemcy

1. Torben Peschke
  2. Lukas Rohde

Większość zawodników ma już na koncie niezłe osiągnięcia w esporcie, życzymy udanego wyścigu ale oczywiście kciuki trzymamy za Kubola i Tychę!

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

rauf

rauf

Komunikat dot. losowania nagród - jutro wieczorem rozlosujemy nagrody rzeczowe dla widzów kanałów SimRacePL oraz LisekHD gdzie prowadzone były streamy z wyścigu. Potrzebujemy tego czasu na zebranie wszystkich nicków z czatu, bo Youtube chwilę to mieli (potrzeba kilkunastu godzin na dodanie do relacji czatu ze skonwertowanego streama). Wszystkie ważne głosy trafią do maszyny losującej i z tej puli wspólnie rozlosujemy akcesoria gamingowe Acera. Informacje w tej sprawie można uzyskać także na naszym Discordzie. Ale bądźcie spokojni zadbamy o ogłoszenie wyników i zawołamy zwycięzców publicznie do kontaktu celem odebrania nagród.

Dziękujemy za wspólną zabawę i kibicowanie!

Rig

PC

rauf

rauf

Oto wynik losowania nagród dla widzów kanałów SimRacePL i LisekHD

Monitor Acer Nitro VG270

• Sebastian Słapek

Klawiatura Acer Predator Aethon 300

• Mateusz Książek

Mysz Predator

• Sylwek Święch
  • Krzysztof Kosobudzki
  • Marcin Riesner

Gratulujemy wygranych!

Zwycięzców proszę o kontakt przez naszego DISCORD SIMRACE jeżeli ktoś miałby z tym problem to dowolnym kanałem jak forumowy priv, facebook itd.

Informacja o losowaniu:

• losowanie przeprowadziliśmy wspólnie z Robertem z kanału LisekHD
  • dane przed losowaniem zostały sprawdzone
  • łącznie w losowaniu wzięło udział 49 rekordów (duble zostały usunięte wcześniej)
  • po każdym losowaniu, zwycięzca był eliminowany z kolejnej listy losującej (można wygrać tylko 1 nagrodę)
  • losowanie przebiegło prawidłowo i bez powtórzeń
  • obaj zgodziliśmy się, że nie mamy uwag i wyniki uznajemy za poprawne

Rig

PC

rauf

rauf

Mam potwierdzenie od sponsora, że nagrody zostały dziś rozesłane do uczestników konkursu!

Niestety wciąż nie odezwał się Krzyśkiem z Marcinem, jeżeli macie ich w znajomych to prośba o spingowanie.

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych