Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Zakup PC na raty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

bieszczader

bieszczader

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • PSN id:bieszczader
Witam, na początek chciałbym zakomunikować że jestem całkowicie zielony jeśli chodzi o pc, szukałem informacji tu na forum i porad ale to o czym piszecie jest czarną magią, ale do żeczy. Szukam PC do 6000 tys zł na którym bez problemu pogram w ACC powiedzmy powyżej 70 fps i AC i RBR na full detalach. Planuje używać monitora 32 cale i vr czas od czasu. Proszę serdecznie o podesłanie linku sprzetu ktory spełni moje oczekiwania i bedzie możliwy zakup na raty. Przepraszam jeśli cos namieszałem. Z góry dzięki za pomoc 🍻

m@rcinpl

m@rcinpl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 504 postów
  • LokalizacjaRumia
Pytanie zasadnicze czy te 6k to tylko pudło i resztę już masz?

I jaka rozdzielczość monitora.

Użytkownik m@rcinpl edytował ten post 24 maj 2022 18:07

PC
Rig

bieszczader

bieszczader

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • PSN id:bieszczader
Samo pudło, a monitor 1920x1080, w przszlosci moze ultrawide jakis wjedzie

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Trochę późno wyłowiłem pytanie, ale proszę propozycja gotowca za 5975 zł z ratami.

Podstawowa płyta Asus TUF, dobry procesor AMD aktualnej generacji 6 rdzeni/12 wątków, karta w jakiejś bardzo uproszczonej wersji (widzę tylko wyjścia 1xDP i 1xHDMI, gdzie zwykle są 3+1) ale zawsze to nowe RTX 3060 z Ray Tracingiem/DLSS, pamięci solidne średniaki (podobnie zasilacz) ale najważniejsze że nie jakaś padlina jak to często w gotowcach. Dysk i chłodzenie powietrzne bazowe ale zadanie spełnia. Po częściach licząc wychodzi ok. 5400, czyli chyba nieźle. Rozkładając na 12 rat kwota całkowita to 7110 zł. Do kompów Actiny można też zaglądać bez utraty gwarancji, co nie zawsze jest normą z gotowcami (brak plomb).

Actina PBA 5600X/­16GB/­1TB/­RTX3060/­650W 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Elvis uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

ropa

ropa

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
  • STEAM ID:ropa

To mu doradziłeś :D w tej cenie ma juz przynajmniej 3070 jak nie lepiej.

Jeśli nie potrafisz sam złożyć idź do najbliższego sklepu/ serwisu i wybierz podzespoły coś z tego zestawienia :) ---> 

xxx

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś
jestem całkowicie zielony

sprzetu ktory spełni moje oczekiwania i bedzie możliwy zakup na raty

@ropa, nie umiesz czytać ze zrozumieniem ;) Człowiek szuka czegoś od ręki, gotowego do odpalenia i grania i dostępnego w zakupie na raty.

A ty odsyłasz go do listy części, gdzie trzeba wszystko samemu ogarnąć. Do tego jak zaznacza PPC jest to lista niekompletna.

Polecany zestaw komputerowy zawiera wszystkie niezbędne podzespoły bazowe, jednak nie uwzględnia monitora, obudowy i peryferiów. Decyzję o wyborze tych elementów zostawiamy kupującemu, który powinien dokonać wyboru kierując się własnym zmysłem estetyki i potrzebami.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Elvis uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

ropa

ropa

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

potrafię dlatego też poradziłem mu iśc do sklepu/serwisu i za 100zł niech mu to poskładają, liste podzespołów ma w zestawieniu, ten twój komp wart jest +/- 4k :)

xxx

PrezesASR

PrezesASR

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaKraków

ten twój komp wart jest +/- 4k :)

Pomimo ostatnich spadków cen kart graficznych, nadal przestrzeliłeś z ceną o około 800 -1000zl :)
Zestaw z linku na purepc na 5600 bez X i bez jakiegokolwiek obudowy to 4600 :)

ropa

ropa

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

no nie masz racji, każdy z tych podzespołów na ceneo jest dużo tańszy, więc chłop może kupić gdzie taniej zebrać wszystko i iść do najbliższego serwisu żeby to poskładali za 100zł 

Zestaw z linku rzeczywiście bez X ale tańszy niż ten z X od sferis o jakieś 1600zł

xxx

TorquedMad Mind

TorquedMad Mind

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów
  • LokalizacjaBratysława

no nie masz racji, każdy z tych podzespołów na ceneo jest dużo tańszy, więc chłop może kupić gdzie taniej zebrać wszystko i iść do najbliższego serwisu żeby to poskładali za 100zł 

Zestaw z linku rzeczywiście bez X ale tańszy niż ten z X od sferis o jakieś 1600zł

chcę zobaczyć ten serwis, co za 100zł składa cały komputer z części przyniesionych przez klienta xD 

Jeszcze powiedz, że da paragon i gwarancję na usługę. 

Użytkownik TorquedMad Mind edytował ten post dziś, 08:49

http://tqmm.pl TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny (i Lego... i fotografia... i czego tam się dotknę)

ropa

ropa

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

xkom montaż podstawowy 99zł --> 

Użytkownik ropa edytował ten post dziś, 10:26

xxx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1