Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

ACC - nagle zamkniecie gry podczas wyscigu

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Gas Man

Gas Man

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Discord:Cezary Bienkowski#382
  • STEAM ID:76561198005505642
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Hej, mam nadzieje ze pisze w dobrej kategorii ale jesli nie to przepraszam. Dzis podczs wyscigu Mixed Grid system zamknal mi gre wyrzucajac mnie tym samym z wyscigu. Czy jest tu ktos kto zna sie na logach ACC i moglby sprawdzic? Zalaczylem spakowane dwa foldery z mojego AppData: Crashes i Logs. Dajcie znac czy potrzebyjecie cos jeszcze, pozdrawiam i z gory dziekuje

Plupi

Plupi

Nałogowiec

• Moderatorzy
  • 1507 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe
Zalaczylem spakowane dwa foldery z mojego AppData: Crashes i Logs.

Gdzie? ;)

O takie rzeczy najlepiej pytać na oficjalnym forum:

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

@Cezary Bienkowski, gdyby to był UE4 error to tutaj jest wątek

AC Competizione crash UE4 FATAL ERROR problem z CTD

A jeśli po prostu wywalenie gry bez komunikatu to zostaje tylko sprawdzenie systemowego Dziennika_zdarzeń i właśnie wysyłka logów do Kunos.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Gas Man

Gas Man

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Dzieki za odpowiedz panowie. W moim przypadku podczas gry uruchomil sie Windows Update i musial zablokowac jakis sterownik co spowodowalo nagle zamkniecie gry i wywalilo mnie do pulpitu. Force Feedback w CSL DD nadal dzialal zawieszony. Pozostalo mi jedynie zrestartowac kompa instalujac przy tym Win updates (nie bylo mozliwosci restaru bez instalacji Win Updates). Do tamtej pory i od tamtej pory nie mialem takiego problemu. 

@Cezary Bienkowski, gdyby to był UE4 error to tutaj jest wątek

AC Competizione crash UE4 FATAL ERROR problem z CTD

A jeśli po prostu wywalenie gry bez komunikatu to zostaje tylko sprawdzenie systemowego Dziennika_zdarzeń i właśnie wysyłka logów do Kunos.

Gas Man

Gas Man

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Siemka,

Maly update dam

Posiedzialem troche na oficjalnym forum Kunos i z tego co widze to sporo ludzi ostatnio raportuje 

spowodowany error code 800705AA 

To samo znalalem u siebie w logach z ACC z tych dwoch wyscigow, podczas ktorych nagle zamknelo mi gre i wywalilo do pulpitu. 

Problem spowodowany jest podobo "memory leak in Fanatec drivers" i zostal podobno naprawiony w ich ostatnich sterowniukach do PC - w wersji 440 

Wlasnie zrobilem update swoich sterownikow bo do tej pory jezdzilem na wersji 439

Link do Fanatec, gdzie mozna sciagnac sterowniki w wersji 440:

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Na głównej stronie nadal jest do pobrania sterownik w wersji 439. Więc pytanie czy ten co podałeś nie jest w fazie beta nadal?

PC

Rig

Flickr

Gas Man

Gas Man

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Czesc Tommi,

Nie wiem czy sterownik v440 jest w fazie beta czy juz to finalna jego wersja. Zrobilem update do wersji 440 kierujac sie rada jaka znalazlem na oficjalnym forum Kunos, a minaowicie:

either ether or the otherStaff MemberKS Dev Team

As a follow up on this: it has come to our attention that the specific crash (error code 800705AA) is caused by a memory leak in the Fanatec drivers which is apparently fixed in their latest 440 driver version

link do post'a:

Wczoraj pojechalem wyscig 100min na serwerze Pro w Mixed Grid Season 4 i wszystko bylo OK. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie OK tez w przyszlych wyscigach bo nie ma nic gorszego niz nagle zamkniecie gry w czasie wyscigu kiedy masz szanse na dobry wynik i punkty. 

Użytkownik Gas Man edytował ten post 20 czerwiec 2022 14:48

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych