Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Drewniany rig

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

PrezeS2714

PrezeS2714

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Discord:PrezeS#2714

Cześć wszystkim, dopiero zaczynam zabawę z simracingiem i oczekując na pieniądze na kierownicę zaczynam budowę małego rig'a. Dół oparty jest na 6 listwach, na to kilka dosyć grubych desek ozdobnych przykręconych na wkręty. Same listwy również są dokręcone do biurka, aby nic na pewno się nie ruszało. Koniecznie chciałem fotel z jakiegoś JDM'a, ale z braku laku poratowałem się półkubłem z Astry F za 15 złotych, nie wykluczam zastosowania w przyszłości jakiegoś Bride'a. Sam fotel zamocowany jest na podwyższeniu z desek, szyny normalnie działają i fotel rusza się przód tył. Monitor to samsung 22" z rozdzielczością 1050p, myślę że wystarczy na początek.

Czekam na jakieś rady i wskazówki podczas budowy, w planach dalej mam dorobienie imitacji konsoli środkowej z drewna wypełnionej buttonboxem z arduino, podwyższenia na pedały. Co do kierownicy mam budżet 500-600pln, na oku mam G27 z shifterem, ale może jest coś lepszego.

Załączone pliki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych