Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Hamulec ręczny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kratom

kratom

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • STEAM ID:kratom
  • Origin ID:kratom1980
  • LokalizacjaBiałystok

Witam. Czy ktoś używa hamulca ręcznego pod USB w Dirt Rally 2.0 ? W moim przypadku gra wykrywa urządzenie jako dodatkowy kontroler ale nie mogę ustawić hamulca gdy wybrana jest kierownica jako podstawowe urządzenie sterujące. W WRC10 nie ma problemów dlatego wykluaczam problem z hamulcem.

Pozdrawiam

-----------------

Mój zestaw: Playseat Challenge, TX-RW + Rally Wheel Add-On Sparco R383 Mod + TM Open Wheel Add-On, 3DR Hydro E-Brake.

Było: Xbox One

Jest: Acer Nitro N50-610 | i5 10400F | GTX 1660 Super 6GB | 16 GB RAM DDR4 2666 MHz (2 x 8 GB 1333 MHz) | 

kratom

kratom

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Temat do zamknięcia. Problem rozwiązany. Dla osób, które miałyby kłopoty: ustawiamy dodatkowy kontroler jako ręczny, następnie znajdujemy w konfiguracji kontrolera <hamulec ręczny> i  przypisujemy urządzenie. Dodatko w urządzeniu sterującym głównym (kierownica) usuwamy przypisanie ręcznego do klaiwsza (o ile takie było).

Pozdrawiam

-----------------

Mój zestaw: Playseat Challenge, TX-RW + Rally Wheel Add-On Sparco R383 Mod + TM Open Wheel Add-On, 3DR Hydro E-Brake.

Jest: Acer Nitro N50-610 | i5 10400F | GTX 1660 Super 6GB | 16 GB RAM DDR4 2666 MHz (2 x 8 GB 1333 MHz) | 

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Czyli wystarczyło przypisać input i potem wybrać w ustawieniach? 

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

kratom

kratom

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Tak, przy czym input jako nowy kontroler i w ustawieniach tego nowego kontrolera wskazać, że jest to hamulec ręczny (pomimo tego, że w ustawieniach kontrolera głównego też do wyboru jest hamulec ręczny - ale tutaj tylko można wybrać jeden z przycisków na kierownicy).

W WRC10 na przykład, jak i w Assetto Corsa, dodatkowy ręczny jest widoczny bezpośrednio w głównych ustawieniach hamulca ręcznego.

Pozdrawiam

-----------------

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych